Collistar Perfect body prípravok na telo 8 ks, Patch Treatment Reshaping Abdomen and Hips Shock Treatment

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Telo > Telové prípravky > Proti celulitíde > Collistar Perfect body prípravok na telo 8 ks, Patch Treatment Reshaping Abdomen and Hips Shock Treatment
 

Proti celulitíde

Collistar Perfect body prípravok na telo 8 ks, Patch Treatment Reshaping Abdomen and Hips Shock Treatment

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLPEB076
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 40,42 € bez DPH
48,50 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Spevňujúce a tvarujúce náplasti na bruško a boky s efektom šokovej terapie.

Najpredávanejší produkt na trhu* je teraz ešte účinnejší a predstavuje sa v novom, väčšom formáte.  

Pred pár rokmi predstavila značka Collistar telové ošetrenie vo forme náplastí na bruško a boky. Teraz svoj produkt inovuje, náplasti sa uvádzajú vo väčšom formáte a s efektívnejším zložením.
Collistar často inovuje svoje už existujúce produkty a zdokonaľuje ich tak, aby perfektne vyhovovali potrebám zákazníkov. Zloženia produktov sa vyvíjajú na základe najnovšieho vedeckého výskumu. Nové náplasti Firming Reshaping Patch Treatment Abdomen and Hips sú teraz dvojnásobne účinné.

Intenzívnejšie zloženie
Princíp pôsobenia náplastí sa nemení: pri aplikácii na špecifické partie tela náplasti počas 8 hodín postupne uvoľňujú aktívne zložky do pokožky a intenzívne ju ošetrujú. Tajomstvo inovácie spočíva v aktívnych zložkách. Pôvodné zloženie spájalo kofeín a garcíniu kambodžskú (podpora lipolýzy a drenáže) s ginkom biloba (podpora pružnosti a ochrana pred voľnými radikálmi). Teraz zloženie dopĺňa spevňujúci a pružnosť zlepšujúci extrakt červenej koralovej riasy, ktorý predchádza vývoju adipocytov.  Zloženie tiež obsahuje vyššiu koncentráciu kofeínu. Náplasti stále obsahujú aj termálnu aktívnu zložku, ktorá stimuluje mikrocirkuláciu a znásobuje efekt extraktov.

Super náplasti sú teraz väčšie!
S cieľom vyhovieť potrebám všetkých žien Collistar svoje náplasti upravil a predstavuje ich o 6 centimetrov dlhšie

Balenie 8 náplastí

Použitie

Aplikácia náplastí sa nezmenila: odstráňte ochrannú fóliu a pritlačte náplasť na čistú a suchú pokožku bruška – začnite od stredu a pritláčajte smerom do strán. Náplasť je neviditeľná, je ako druhá koža, a tak je vhodná na deň aj na noc. Nosiť ju môžete až do 8 hodín, pričom pri prvej aplikácii dobu pôsobenia skráťte a postupne predlžujte. Náplasti sú vhodné celoročne, odporúča sa aplikácia dvakrát týždenne.

Mierne šteklenie je prejavom aktívneho pôsobenia náplastí. Náplasti nenanášajte na podráždenú, poranenú, či práve depilovanú pokožku.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Krása a štýl

Collistar Perfect Body 2017

TVARUJÚCE NÁPLASTI NA BRUŠKO A BOKY šoková terapia a SKRÁŠĽUJÚCI ZOŠTÍHĽUJÚCI TELOVÝ KRÉM, ktorý redukuje objem, obnovuje krivky a spevňuje.

Celý článok