Collistar Perfect body dezodorant roll-on 75 ml, Multi-Active Deodorant 24 Hours roll-on with oat milk

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Podľa značiek > Collistar > Telo > Perfect body > Collistar Perfect body dezodorant roll-on 75 ml, Multi-Active Deodorant 24 Hours roll-on with oat milk
 

Perfect body

Collistar Perfect body dezodorant roll-on 75 ml, Multi-Active Deodorant 24 Hours roll-on with oat milk
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %

Collistar Perfect body dezodorant roll-on 75 ml, Multi-Active Deodorant 24 Hours roll-on with oat milk

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLPEB078
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 12,67 € bez DPH
15,20 € s DPH
Bežná cena: 19,00 €
:

Popis produktu

Popis

24-hodinový dezodorant pre aktívnu ochranu s ovseným mliekom.

Exkluzívne zloženie dezodorantu poskytuje ženám vedecké riešenie pre zachovanie celodennej sviežosti a komfortu. Delikátna vôňa zaručuje dlhotrvajúci dezodoračný účinok vďaka overenej antibakteriálnej aktívnej zložke, extrakt ovseného mlieka pokožku hydratuje a chráni, harmanček ju upokojuje a derivát mentolu intenzívne osviežuje. Dezodorant je vhodný aj po depilácii.

Použitie

Aplikácia: Naneste na suchú pokožku podpazušia. Po aplikácii nechajte zaschnúť.

Nepoužívajte na podráždenú alebo poškodenú pokožku.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Krása a štýl

Collistar Perfect Body 2017

TVARUJÚCE NÁPLASTI NA BRUŠKO A BOKY šoková terapia a SKRÁŠĽUJÚCI ZOŠTÍHĽUJÚCI TELOVÝ KRÉM, ktorý redukuje objem, obnovuje krivky a spevňuje.

Celý článok