Možnosti dopravy a platieb

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Doprava a platby
 
Možnosti dopravy
 • objednaný tovar doručujeme zatiaľ len prostredníctvom kuriérskej spoločnosti UPS v rámci Slovenskej republiky
   
 • posielame len skompletizované objednávky, objednávku nerozdeľujeme
   
 • tovar Vám bude doručený na adresu, ktorú uvediete pri objednávaní tovaru v časti “Adresa doručenia”. V prípade zmeny adresy nás môžete kontaktovať telefonicky alebo e-mailom
   
 • doručenie kuriérskou službou prebieha v pracovné dni, v čase od 8:00 do 17:00 hod.
   
 • v prípade tovaru skladom Vám tento tovar vyexpedujeme do 2 pracovných dní od prijatia objedávky s platbou na hotovosť. Pri online úhrade alebo platbe prevodom vyexpedujeme zásielku až po potvrdení platby bankou. 
   
 • minimálna hodnota objednávky, pre bezplatné doručenie, po odpočítaní všetkých zliav je 50,- EUR
   
 • v prípade, že je hodnota objednávky, po odpočítaní všetkých zliav, nižšia ako 50,- EUR, účtujeme si prepravné 4 EUR s DPH, v rámci Slovenskej republiky
   
 • pri odmietnutí prevzatia objednaného tovaru sa kupujúci zaväzuje predávajúcemu uhradiť náklady na prepravu vo výške 8,- EUR
 
 
Možnosti platieb

Aktuálne možnosti platby za tovar sú nasledovné:


1. hotovosť – platba kuriérovi v hotovosti pri prevzatí tovaru

2. TatraPay – pre klientov Tatra banky. Ak si zvolíte túto možnosť, budete automaticky presmerovaní na stránku TatraPay, kde sa vám zobrazí už vyplnený formulár a jeho odoslaním uskutočníte úhradu za objednaný tovar.

3. Platby VÚB – pre klientov VÚB banky. Ak si zvolíte túto možnosť, budete automaticky presmerovaní na stránku VÚB, kde sa vám zobrazí už vyplnený formulár a jeho odoslaním uskutočníte úhradu za objednaný tovar.

4. Unicredit bank – pre klientov Unicredit bank. Ak si zvolíte túto možnosť, budete automaticky presmerovaní na stránku Unicredit bank, kde sa vám zobrazí už vyplnený formulár a jeho odoslaním uskutočníte úhradu za objednaný tovar.

5. WebCard – platba platobnou kartou. Akceptácia platobných kariet: MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron, Diners Club International.

6. Prevod na účet – pre klientov ostatných bánk. Ak si zvolíte túto možnosť, automaticky sa vám v detaile objednávky zobrazia údaje potrebné k platbe prevodom.