Collistar Perfect Body 2017

 
 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
Ku každému nákupu

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Collistar Perfect Body 2017
 

Collistar Perfect Body 2017

RESHAPING PATCH TREATMENT ABDOMEN AND HIPS shock treatment

TVARUJÚCE NÁPLASTI NA BRUŠKO A BOKY šoková terapia

 

Kto iný, ak nie Collistar, by mohol dostať skvelý nápad „požičať si“ zo sveta medicíny sofistikovanú technológiu transdermálnych náplastí a preniesť ju do kozmetiky? Chuť inovovať je najväčšou hnacou silou talianskej značky. Nový produkt, ideálny pre každú ženu, ktorá si chce zoštíhliť pás, čerpá inšpiráciu vo fenoméne kórejskej krásy a je výsledkom odbornej spolupráce značky Collistar a tímu kórejských vedcov. Výsledkom je revolučný produkt telovej starostlivosti v parfumériách a otvára na trhu nové možnosti pre predaj kozmetických náplastí. 

 

INTELIGENTNÉ NÁPLASTI S PROGRAMOM PRE ZOŠTÍHLENIE

Náplasti predstavujú transdermálny systém s cieľom uvoľňovania zložiek v regulovanej a naprogramovanej miere. Tvorí ich povrchová ochranná vrstva a vnútorná vrstva, v ktorej sú rozptýlené aktívne zložky; taktiež obsahujú priľnavú fóliu, ktorá sa pred aplikáciou náplasti odstráni, pričom zaručuje, že náplasť zostane na mieste po celú dobu pôsobenia. Materiál obsahuje zmes lipolytických a drenážnych zložiek, napríklad garcíniu kambodžskú a kofeín, ako aj spevňujúce ginko biloba, v kombinácii s exkluzívnou termo-aktivačnou zložkou, ktorá stimuluje mikrocirkuláciu.  Účinok zložiek znásobuje špeciálna forma náplasti, ktorá podporuje ideálnu penetráciu zložiek, ich regulované uvoľnenie a predĺžený efekt na dobu až 8 hodín.

° Výsledky klinického merania v teste, ktorého sa zúčastnilo 30 žien, doba používania 4 týždne 

 

PRÍJEMNÝ MATERIÁL PRE ABSOLÚTNY KOMFORT

Náplasť si môžete aplikovať na celý deň alebo noc, podľa vašich preferencií, na nepodráždenú, suchú, čistú pokožku. Každé balenie obsahuje 8 jednorazových náplastí zabalených v uzavierateľnom vrecúšku, ktorého obal obsahuje nákres s vysvetlením aplikácie.

Náplasti sú vyrobené z vláčnej netkanej látky, sú výnimočne príjemné a ich tvar je prispôsobený umiestneniu na oblasť bruška a bokov. K pokožke priľnú ako druhá koža a po aplikácii majú pôsobiť 8 hodín.

Ich aplikácia je naozaj jednoduchá. Po odstránení ochrannej fólie v strede začnite s aplikáciou na brušku a potom odstraňujte bočné ochranné fólie a aplikujte okrajové strany náplasti. Pocit mierneho šteklenia a začervenania pokožky je znakom pôsobenia produktu. Náplasť si aplikujte dvakrát týždenne a prvé výsledky spozorujete po štyroch týždňoch používania.

Extra tip? Pre ešte lepšie výsledky používajte v dňoch, kedy si neaplikujete náplasť, intenzívne ošetrenie na bruško a boky Collistar Intensive Abdomen And Hip Treatment Night a vaša postava nadobudne krajšie tvary!

8 jednorazových náplastí

 

Použitie:

1. Odstráňte strednú časť ochrannej fólie.

2. Náplasť aplikujte na čistú a suchú pokožku bruška. Potom odstráňte bočné strany ochrannej fólie.  

3. Aplikujte bočné strany náplasti na boky, pričom sa uistite, že náplasť je pevne umiestnená.

4. Nechajte pôsobiť maximálne 8 hodín. Pre zachovanie neporušenosti ďalších náplastí vrecko po aplikácii vždy starostlivo uzavrite. 

 

 

HIGH-DEFINITION SLIMMING CREAM reduces reshapes firms

SKRÁŠĽUJÚCI ZOŠTÍHĽUJÚCI TELOVÝ KRÉM redukuje objem, obnovuje krivky, spevňuje

 

V Taliansku je Collistar a trh s anticelulitídnymi a zoštíhľujúcimi prípravkami jedno a to isté. Dôkazom je podiel Collistar na trhu v rámci tohto segmentu vo výške 52,8%*, čo ho robí právom lídrom v predaji. Aj z tohto dôvodu značka uvádza ďalšiu novinku na zoštíhlenie, High-Definition Slimming Cream, telový krém vytvorený v spolupráci s Univerzitou v Siene, ktorý je aj súčasťou projektu Ti Amo Italia zameraného na použitie unikátnych a výnimočných talianskych zložiek.

Telový krém vyniká úžasne hladkou textúrou, ktorá pri aplikácii vyvoláva pocit čistého pôžitku.

*Údaje agentúry NPD – predaj prípravkov proti celulitíde selektívnych značiek podľa kusov a hodnoty za rok 2016 v talianskych selektívnych parfumériách

 

RÔZNE ÚČINKY V JEDNOM PRODUKTE MAJÚ ZA NÁSLEDOK OHROMUJÚCE VÝSLEDKY

Špeciálny krém postupne upravuje krivky postavy spájaním viacerých účinkov: zoštíhľuje, spevňuje, vyhladzuje a zdokonaľuje. Obsahuje dve veľmi moderné aktívne zložky po prvý raz použité v telovom prípravku: taliansku morskú riasu Spirulina Alga a extrakt huby Ganoderma. Ganoderma je známa ako antioxidant, ktorý navyše zachováva pružnosť pokožky. Vo svete ju poznajú aj ako „elixír večnej mladosti“, ktorý obnovuje odolnosť štruktúry pokožky. Vzácna zelená riasa je koncentrátom proteínov, minerálov, vitamínov a stopových prvkov pre podporu metabolizmu buniek, rýchlejšie rozpúšťanie tukov, zlepšenie pružnosti a detoxikácie. Zloženie krému posilňuje bergamotový extrakt bohatý na flavonoidy pre lepšie spaľovanie tukov, stimulačný a drenážny kofeín, ako aj ochranný escín, ktorý bráni sťahovaniu ciev a pôsobí proti opuchom.

 

DOKONALÁ POKOŽKA S OPTICKY SKRÁŠĽUJÚCIMI PÚDRAMI

V telovom prípravku, akým je tento, však nie sú dôležité len spevňujúce a zoštíhľujúce zložky. Aby bola štruktúra pokožky dokonalá a krásna, doplnili sme zloženie o svetlo rozptyľujúce púdre s vypĺňajúcim efektom, ktoré vyhladzujú a opticky zmierňujú chybičky krásy. Guľôčky silice uľahčujú kĺzavosť čiastočiek sľudy, vďaka čomu je konzistencia krému pri nanášaní neuveriteľne hladká a príjemná.

 

Výsledkom je postava s krajšími krivkami, znížené tukové zásoby, spevnená pokožka a štruktúra, ktorá je viditeľne jednotnejšia. Inými slovami, telo, ktoré je štyrikrát harmonickejšie.

Tento krém je vhodný pre každého a v akomkoľvek čase, výnimočne dobre však pôsobí pri probléme zadržiavania vody, opuchov, pocitu ťažkosti, únavy a spomalenej mikrocirkulácie.  

400 ml balenie

 

 

Novinky dostupné od apríla 2017.