Tipy&Trendy

 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Tipy&Trendy
 

Otestovali sme za vás

Matis Réponse Délicate SensiBiotic Cream, Teaology Bancha Oil, Teaology Matcha Tea Ultra-Firming Eye Cream, Alma K Hair Care Nourishing Shampoo, Alma K Toning Anti-Cellulite Gel


 

Celý článok...
 

Nalíčte sa podľa REVLON

Ženskosť, zvýraznenie prirodzenej krásy, zdravím žiariaca pleť a k tomu stále „in“ výrazný matný rúž. Podľa umeleckých maskérov Revlon by mal náš jarný vzhľad vyžarovať práve tieto aspekty.


 

Celý článok...
 

Zaostrené na oči

Hlboký pohľad, dokonalé obočie, nahé pery. Perfektne upravený vzhľad, ktorý je však stále prirodzený a vhodný do práce aj na rande. Nalíčte sa podľa nášho GOSH BEAUTY manuálu.


 

Celý článok...
 

Objavy v kozmetike

Adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.


 

Celý článok...
 

GOSH vám prezradí aké farby očných liniek zladiť k farbe očí

Na zvýraznenie farby vašich očí použite očné tiene a linky vo farebnom kontraste. Ak zvolíte rovnakú farbu ako je farba vašich očí, zbytočne ich potlačíte a zanikne ich krása. Hybrid Liner & Shadow, nová očná linka a tieň 2v1, dokáže vykresliť krásnu linku, ale môžete ju použiť aj ako očný tieň. Textúra farby je trblietavá, vláčna a ako stvorená pre žiarivé skrášlenie očí.


 

Celý článok...
 

Micelárne vody v rozhovore s dermatologičkou MUDr. Mariannou Bielikovou, PhD.

Produkty pre odlíčenie a vyčistenie pleti v jednom kroku. Výhody a jedinečnosti tohto kozmetického fenoménu nám v rozhovore priblížila dermatologička MUDr. Marianna Bieliková, PhD.


 

Celý článok...
 

Jesenný look podľa Lukáša Kimličku

Aktuálna Miss GOSH Frederika Kurtulíková sa stala tvárou jesenného líčenia, ktoré pre GOSH navrhol ambasádor značky Lukáš Kimlička.


 

Celý článok...
 

Výber správneho šampónu a zmývanie vlasov

Radí kaderníčka Iveta Poláčková


 

Celý článok...