Declare Body Care krém na ruky 100 ml

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Telo > Prípravky na ruky a nohy > Krémy > Declare Body Care krém na ruky 100 ml
 

Krémy

Declare Body Care krém na ruky 100 ml
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %
Declare Body Care krém na ruky 100 ml
 

Declare Body Care krém na ruky 100 ml

0 (0 hlasov)
Kód produktu:DECBCA004
Značka:Declare
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 10,67 € bez DPH
12,80 € s DPH
Bežná cena: 16,00 €
:

Popis produktu

Popis

Krém pre hodvábnu pokožku rúk vo všetkých ročných obdobiach. Prispôsobený citlivej a suchej pokožke účinne vyživuje a hydratuje, pričom ochranným faktorom SPF 4 znižuje riziko vzniku pigmentových rozdielov. Ľahká konzistencia nezanecháva na rukách nepríjenú mastnú vrstvu, a súčasne im poskytuje spoľahlivú ochranu pred environmentálnymi vplyvmi.

O značke

Koncom 70-tych rokov vyvinula značka DECLARÉ Switzerland ako prvá líniu kozmetiky pre citlivú pleť. Vízia značky sa od tých čias nezmenila: plniť požiadavky citlivej pleti pre krásu, znášanlivosť a efektívnosť, a tým napĺňať priania a potreby všetkých mužov a žien. DECLARÉ Switzerland je považovaná za medzinárodného lídra v oblasti kozmetiky pre citlivú pleť. Jej sídlo s centrami distribúcie, zaškoľovania a logistiky sa nachádza na brehu jazera Constance vo Švajčiarsku.

Komplexná pleťová starostlivosť DECLARÉ Switzerland je zostavená tak, aby dokázala vyhovieť všetkým potrebám citlivej pleti. Inovačné zloženia, zložky s vysokou znášanlivosťou, vône bez alergénov a pokrokové technológie sú zárukou efektívneho pôsobenia a optimálnych výsledkov. Produkty DECLARÉ Switzerland podliehajú prísnym kontrolám kvality a sú dermatologicky testované na citlivej pleti: aj vďaka tomu sú zárukou výnimočného komfortu každej pleti.

Základnou zložkou všetkých produktov DECLARÉ Switzerland je pokrokový src-komplexTM (na redukciu citlivosti). Vďaka src-komplexuTM sa v pleti zlepšuje ochranná funkcia bariéry a posilňuje sa jej prirodzená odolnosť. Intenzívnou ochranou buniek pleti predchádza src-komplexTM ich poškodeniu a zároveň ich predčasnému starnutiu pleti.

Objavte prípravky DECLARÉ Switzerland a odhaľte krásu citlivej pleti.