Collistar Perfect body peeling 700 g, Anti-Water Talasso-Scrub

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Telo > Telové prípravky > Peelingy > Collistar Perfect body peeling 700 g, Anti-Water Talasso-Scrub
 

Peelingy

Collistar Perfect body peeling 700 g, Anti-Water Talasso-Scrub
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %

Collistar Perfect body peeling 700 g, Anti-Water Talasso-Scrub

5 (1)
Kód produktu:COLPEB063
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 35,67 € bez DPH
42,80 € s DPH
Bežná cena: 53,50 €
:

Popis produktu

Popis

Inovačný skrášľujúci thalasso peeling s piatimi účinkami.

Kokteil morských solí, trstinového cukru, esenciálnych olejov a korenín prináša účinky thalassoterapie (liečba z hlbín mora) a aromaterapie spolu s odvodňujúcou a zoštíhľujúcou silou zmesi rastlinných extraktov s drenážnymi a lipolytickými účinkami. Všetky účinky navyše znásobuje „saunový“ efekt produktu. Pôsobí na piatich úrovniach: 1. exfoliácia a hydratácia – morské soli pokožku vyhladzujú a revitalizujú, trstinový cukor zabezpečuje jej hydratáciu; 2. odvodnenie a drenáž – ióno-osmotické vlastnosti morských solí napomáhajú k drenáži tekutín zachytených v tkanivách tela, škorica a rasca vytvárajú „saunový“ efekt, drenážny efekt prinášajú tiež výťažky pagaštanu konského a morského dubu; 3. zoštíhlenie – prípravok využíva lipolytickú schopnosť výťažkov kávy, brečtanu a zeleného čaju pri podpore spaľovania tukov; 4. výživa – oleje z andiroby (juhoamerický strom), avokáda, jojoby, makadámie, sladkých mandlí, kukui a sóje poskytujú pokožke hĺbkovú výživu; 5. energia – esenciálne oleje z harmančeka, borievok, levandule, citróna, pačuli a tymiánu využívané v aromaterapii pôsobia na pokožku aj zmysly okamžitým povzbudzujúcim účinkom. Výsledok? Pokožka je ihneď po použití peelingu čistejšia, hladšia, pružnejšia, postava nadobúda krajšie a užšie krivky, opuchnuté miesta sa redukujú, dostavuje sa pocit ľahkosti a pohodlia.

Použitie

Peeling pred nanesením premiešajte priloženou špachtľou. Vmasírujte do pokožky tela a následne odstráňte vodou pod sprchou alebo kúpeľom. Môže sa používať na vlhkú pokožku pre jemné pôsobenie alebo pre intenzívny exfoliačný účinok na suchú pokožku. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte pravidelne raz týždenne.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

avatar

skvely

...