Collistar Perfect body prípravok na telo 400 ml, High Definition Slimming Cream Reduces Reshapes Firms

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Betty Barclay Bohemian Romance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Telo > Telové prípravky > Proti celulitíde > Collistar Perfect body prípravok na telo 400 ml, High Definition Slimming Cream Reduces Reshapes Firms
 

Proti celulitíde

Collistar Perfect body prípravok na telo 400 ml, High Definition Slimming Cream Reduces Reshapes Firms
zväčšiť obrázok
Najpredávanejšie - Telo

Collistar Perfect body prípravok na telo 400 ml, High Definition Slimming Cream Reduces Reshapes Firms

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLPEB077
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 47,92 € bez DPH
57,50 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Telový krém proti celulitíde.

Z výskumu Collistar prichádza intenzívne telové ošetrenie spájajúce efektívne účinky s príjemnou textúrou, ktorá sa ľahko masíruje do pokožky. Multi-aktívne zloženie: zoštíhľuje, spevňuje a skrášľuje vďaka originálnej kombinácii dvoch zložiek po prvý raz použitých v telovom prípravku: talianskej morskej riasy Spirulina Alga, vybranej v spolupráci s univerzitou v Siene, a extraktu huby Ganoderma Lucidum.

Telový krém obsahuje aj ďalšie lipolytické a drenážne zložky, vitamíny a svetlo odrážajúce púdre pre okamžité skrášlenie a zjednotenie pokožky. Výsledky: Obnova kriviek postavy. Redukcia tukových zhlukov a zásob. Vyhladená, pružná pokožka. Spevnená pokožka. Zmiernenie nedokonalostí na pokožke.

* kozmetický účinok, ktorý nezahŕňa stratu váhy.

Použitie

Aplikujte na pokožku celého tela masážnymi ťahmi zdola hore. Textúra krému nie je mastná, vďaka čomu sa ihneď po aplikácii môžete obliecť. Pri pravidelnej aplikácii po celý rok je tento krém perfektným riešením pre udržanie perfektnej postavy.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Krása a štýl

Collistar Perfect Body 2017

TVARUJÚCE NÁPLASTI NA BRUŠKO A BOKY šoková terapia a SKRÁŠĽUJÚCI ZOŠTÍHĽUJÚCI TELOVÝ KRÉM, ktorý redukuje objem, obnovuje krivky a spevňuje.

Celý článok