Krása a štýl - FAnn.sk internetová parfuméria

 
 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
Ku každému nákupu

 
 
 
 
menu_1 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_6 level2
 
 
 
E-shop > Krása a štýl
 

Mister Baby jednotka pre vaše dieťa

Ikonická talianska značka už viac ako 50 rokov pomáha matkám starať sa o pokožku svojich detí vo všetkých štádiách rastu. Značka sa neprestajne zaoberá novými materiálmi a technológiami s cieľom zaručiť bezpečnosť a pokrokovosť svojich prípravkov. Vďaka cieleným produktovým líniám je Mister Baby vaším spojencom pri starostlivosti o pokožku detí.

Mister Baby disponuje vlastným výskumným centrom, kde sa odborníci značky zaoberajú štúdiom bábätiek. V tomto centre spolupracuje skupina detských lekárov, pôrodníkov a dermatológov s významnými univerzitami, ako aj rodičmi na vývoji inovačných produktov a systémov pre matky a otcov prostredníctvom dôkladného pozorovania a štúdia batoliat. Centrum rovnako využíva jedinečnú a neodmysliteľnú spoluprácu s rodičmi, ktorí ako priami pozorovatelia svojich bábätiek prinášajú nevyčerpateľný zdroj skúseností a cenných návrhov.


Celý článok...
 

Alma K. - nová značka v parfumériách FAnn

Objavte drobné kúzla z Mŕtveho mora obsiahnuté v každom prípravku Alma K.

Produkty Alma K k vám prichádzajú priamo z pobrežia najstaršieho SPA na svete, pričom sú obohatené o minerály, bahno a soľ, ktoré sú prísľubom trojice jedinečných účinkov: ČISTOTY, HYDRATÁCIE a UVOĽNENIA.

Okrem toho sú prípravky Alma K obohatené o výživné rastlinné oleje, upokojujúce výťažky a delikátne vône, ktoré vyhladzujú pleť a poskytujú harmóniu zmyslom.

Doprajte si dar v podobe každodennej harmónie Alma K, s prípravkami na čistenie, tonizáciu, hydratáciu a výživu, ktoré nakŕmia pleť a potešia dušu.


Celý článok...
 

GOSH Nordic Magic & Hanka Závodná

 

Úspešný piaty ročník spolupráce značky GOSH Copenhagen  na projekte Miss Slovensko prináša magickú kampaň NORDIC MAGIC, ktorej tvárou je aktuálna Miss Slovensko & Miss GOSH 2017 Hanka Závodná. Za vizuálom kampane stojí ambasádor značky Lukáš Kimlička, ktorý sa nechal inšpirovať jej éterickým vzhľadom a nevšednými ryšavými vlasmi, ktoré charakterizujú jeseň. Vizuál vyznieva tajomne a nedbalým lookom rozfúkaných vlasov evokujúc prichádzajúce ročné obdobie. Pri stvárnení looku boli použité novinky GOSH jeseň/zima 2017.


Celý článok...
 

Gabrielle Chanel

 

 

Gabrielle je kvetinová vôňa, ktorej zloženie tvoria štyri základné zložky: jazmín, ylang-ylang, pomarančový kvet a tuberóza.

Vôňa je poctou Gabrielle, žene, ktorá stojí za značkou CHANEL. Gabrielle, ešte pred tým ako sa stala uznávanou módnou návrhárkou, slávnou „Coco“ Chanel.


 

Celý článok...
 

Bvlgari Goldea The Roman Night

 

O polnoci sa mesto večnosti mení na očarujúce miesto, ktoré inšpirovalo značku Bvlgari k vytvoreniu vône Goldea The Roman Night, venovanej bohyni rímskej noci.

Výrazne intenzívna, cyprusovo, kvetinová a pižmová vôňa je novým zvodným prídavkom kolekcie Goldea.

Tvárou vône Goldea The Roman Night je Bella Hadid, nádherná múza dokonale stelesňujúca kráľovnú noci..


Celý článok...
 

Juvena REJUVEN® MEN

 

Kozmetická línia pre NEHO - inovačná, efektívna a výnimočne účinná.

Produkty, ktoré perfektne vyhovujú každodenným potrebám pokožky mužov: zásobujú ju kvalitnou trvácnou hydratáciou, revitalizujú ju, prispievajú k mladšiemu, dynamickému a sviežemu vzhľadu.


Celý článok...
 

Coach For Men

 

Americký rojko. S dušou dobrodruha.

Rád riskuje, má srdce rebela so zábleskami romantiky. 

Zvedavý. Sebavedomý. Kreatívny. Úžasný.

Coach mu venuje novú vôňu pre mužov.


Celý článok...
 

Trussardi Riflesso

 

Pohľad na vlastné ego, sebareflexia a introspektívny návrat k spomienke. Trussardi Riflesso, nová vôňa od Trussardi Parfums, je vedomým objavovaním nezmapovaných území a štúdiou zmyslu pre modernosť analýzou možností tradície. Vôňa reprezentuje cestu spoznávania súčasného sveta prostredníctvom nástrojov, ktoré sú dedičstvom značky.

Venovaná mužovi, ktorý nikdy nespí na vavrínoch, naopak, transformuje pohyb a rýchlosť do pozitívnej energie a optimizmu, Trussardi Riflesso je vôňa činu. Vôňa aktívneho muža, ktorý si sám určuje smer života, aby dosiahol to, čo si zaumienil.


Celý článok...
 

Gianfranco Ferré CAMICIA 113

Miloval čisté línie umelcov, medzi akých patrili Brunelleschi a Mies Van der Rohe, sýte a živé farby, aké má indická ruža, alebo červená čínska zástava na pozadí žiarivej modrej oblohy New Yorku; miloval krásu a inteligenciu ako také. Gianfranco Ferré, taliansky architekt a módny návrhár, zanechal nezabudnuteľné spomienky v srdci každého, kto mal to šťastie ho poznať a obdivovať jeho diela. Neprekonateľný majster Haute Couture rád hovoril: „Biela košeľa je podstatou môjho štýlu.“

Toaletná voda Gianfranco Ferré CAMICIA 113 je novým voňavým výtvorom zrodeným z týchto pocitov. Je to kvetinová a ovocná verzia sofistikovaného dámskeho parfumu, pretože talent by nemal byť zabudnutý a spomienky by mali vždy hľadieť do budúcna.


Celý článok...
 

Rochas Mademoiselle Rochas exkluzívne v parfumériách FAnn

 

Kto je Mademoiselle Rochas? Bezprostredná mladá Parížanka, aktívna, veselá a typicky „francúzska“. Nová vôňa Mademoiselle Rochas čerpá inšpiráciu v originálnych vôňach Femme a Madame, pričom nadobúda vlastnú identitu. Zachováva si francúzsku eleganciu, ale dokáže sa sama rozhodovať a žije jedine pre súčasnosť.


Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 . . . 115 116 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazených 1 - 10 z 1156