Krása a štýl - FAnn.sk internetová parfuméria

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Jimmy Choo Urban Hero

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl
 

Jimmy Choo Urban Hero

 

Jimmy Choo prichádza s novou pánskou vôňou Urban Hero, ktorá je ódou venovanou záhadnému a sebavedomému mužovi Jimmy Choo.

S trochou nezbednosti, tento muž spája sofistikovanosť a citlivosť s dotykom rebélie, srdcom umelca a mestom, ktoré sa stáva jeho plátnom.


Celý článok...
 

La Prairie Skin Caviar Eye Lift

La Prairie neprestajne posúva hranice inovačnosti a vylepšuje účinnosť kaviárovej vedy.

Teraz La Prairie predstavuje Skin Caviar Eye Lift, prvé očné sérum, ktoré je určené na celú oblasť očných kontúr, vrátane obočia. Sérum je šetrným, a pritom efektívnym pomocníkom pre vypnutie a spevnenie okolia očí.

Skin Caviar Eye Lift sa opiera o účinnú kombináciu dvoch zložení s infúziou Caviar Premier a exkluzívnym bunkovým komplexom pre obnovu vitality a energiu buniek, v ktorých sa rodí krása.


Celý článok...
 

Porsche Design Woman

 

Jej outfit je dokonalý. A vôňa? Elegantná a výnimočná, ako ona sama. Pre zdokonalenie exkluzívneho štýlu ženy predstavuje Porsche Design unikátu dámsku vôňu: Porsche Design Woman.

Vôňa je čistá a zmyselná, ženská a svieža súčasne. Venovaná sebavedomej a prirodzenej žene, ktorá nevidí problém v tom byť zároveň jemne ženskou, pracovne aktívnou a úspešnou.


Celý článok...
 

Bvlgari Man Wood Neroli

Kolekcia BVLGARI MAN otvára novú voňavú kapitolu svojho príbehu uvedením pánskej novinky BVLGARI MAN WOOD NEROLI.

Prostredníctvom tejto kolekcie Bvlgari rozpráva príbeh muža, ktorý je úzko prepojený s okolitým svetom a vzbudzuje zmyslové zážitky vplývajúce na jeho inštinkty, vytvárajúce harmóniu medzi mužom a prírodnými živlami. Kolekcia odhaľuje prirodzenosť muža a vyzdvihuje podstatu jeho duše.

Inšpirovaná divokým pobrežím Talianska, nová vôňa rozvíja zemitý charakter vône BVLGARI MAN WOOD ESSENCE a otáča ho smerom k slnku.


Celý článok...
 

Baldessarini Black

Či už sa jedná o veterány, hodinky, oblečenie, víno, alebo gurmánsku kuchyňu, všetky oblasti vyžadujúce tie najvyššie zručnosti, pravý znalec si ich vie s vášňou vychutnať.

Je to muž, ktorý má vrodený zmysel pre štýl. Vyžaduje pre seba vždy tú najvyššiu kvalitu a jeho nároky spĺňajú hlavne luxusné predmety. Je inšpiratívny a určuje moderné štandardy, ktoré zvyšok spoločnosti jednoducho nasleduje.

Vône Baldessarini sú venované všetkým znalcom, ktorých očaruje štýlová elegancia, jednoduchý luxus a výrazná mužnosť.


Celý článok...
 

Alma K Gentle Exfoliating Gel

Alma K uvádza jemný exfoliačný gél na báze jedinečných minerálov z Mŕtveho mora.

Predstavuje delikátny spôsob čistenia a zjemnenia pleti, ktorý môžete zaradiť do svojho každodenného ošetrujúceho rituálu. Jemné granulky odstraňujú z pleti nečistoty, zbavujú ju šedého vzhľadu a čistia póry, pričom obnovujú vitalitu pleti a zaručujú jej hladký povrch.


Celý článok...
 

Aigner Cara Mia Ti Bacio

 

Po úspechu dámskych vôní Cara Mia, Cara Mia Ti Amo a Cara Mia Solo Tu uvádza Aigner Parfums nový prírastok tejto kolekcie s názvom Cara Mia Ti Bacio.

 

Cara Mia Ti Bacio – bozkávam ťa!

 


Celý článok...
 

Lancôme IDÔLE

 

Každej žene, ktorá sa stavia k životu s energiou a silou, ktorá si zachováva optimizmus, nech už stojí tvárou v tvár čomukoľvek, ktorá odmieta kompromisy a stojí si za svojím rozhodnutím, ktorá život žije naplno, ktorá vníma úspech ako začiatok, ktorá posúva svoje hranice a utvára lepší budúci svet:

L A N C Ô M E   V E N U J E   I D Ô L E


 

Celý článok...
 

Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle

 

Mladá a odhodlaná, divá a dobrotivá, nezávislá, no romantická: Signorina Ribelle odráža paradoxy zakorenené v reálnom živote modernej mladej ženy. Je hrdinkou, ktorá inšpirovala najnovší voňavý príbeh Salvatore Ferragamo.


Celý článok...
 

Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight

 

Podobne ako s vôňou ROSE GOLDEA uvedenou v roku 2016 na poctu ženskosti v jej najčistejšej forme, vzdávajúcou hold kráse kráľovnej kvetov – ruži – aj v roku 2019 prichádza Bvlgari s novým prírastkom oslavujúcim ženu, s vôňou ROSE GOLDEA BLOSSOM DELIGHT.

Rozvinutá okolo tónov ruže, neprestajne odhaľujúca jej nové aspekty a hĺbky, dotvorená akordmi pižma, ROSE GOLDEA BLOSSOM DELIGHT je modernou a vitálnou vôňou v dizajne skrášlenom ikonickým prstencom Serpenti.


Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 . . . 135 136 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazených 1 - 10 z 1355