Diagnostika pleti

 
 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
Ku každému nákupu

 
 
 
 
menu_1 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_6 level2
 
 
 
E-shop > Diagnostika pleti
 

 

Pozývame vás na odbornú analýzu stavu a potrieb vašej pleti prostredníctvom špeciálnej mikrokamery navrhnutej pre potreby profesionálneho pleťového poradenstva a v spoločnosti odbornej kozmetickej poradkyne. 

 

Nájsť vhodnú starostlivosť pre svoju pleť pri každodenných problémoch a meniacich sa požiadavkách pleti je niekedy viac ako náročné. Možno poznáte pocit, keď zúfalo hľadáte super produkt, preskakujete od značky k značke, či od jedného krému k inému. Ale výsledok nie a nie sa dostaviť. Pre tieto situácie, alebo jednoducho keď túžite po starostlivosti ušitej na mieru stavu a potrebám vašej pleti, otvárame od septembra diagnostické centrum, kde vašu pleť zanalyzuje špeciálna mikrokamera. 

 

Čo všetko vám mikrokamera prezradí?

  • Mieru hydratácie vo vašej pleti: mnohé problémy, ako linky a vrásky, sú práve dôsledkom nedostatku vlhkosti v pleti. 
  • Mieru pružnosti: pružnosť v pleti je odrazom jej zdravej štruktúry. Ak je pleť pod neustálym stresom, vlákna elastínu a kolagénu sa narušia a štruktúra pleti zostáva oslabená. 
  • Problémové miesta: prostredníctvom mikrokamery sa dozviete, či sú na vašej pleti vrásky, i to, aké sú hlboké. Tiež odhalíte vznikajúce pigmentové škvrny, ktoré sa navonok na pleti ešte neprejavili, alebo počínajúci zápal v póroch pleti. Skvelé na tom je, že problémom dokážete predísť ešte skôr, ako sa viditeľne na pleti prejavia. 
  • Informáciu o vašom fototype: mikrokamera špeciálnym spôsobom preskúma pigment vnútri vašej pleti a napovie vám, aký stupeň ochranného faktora by ste si mali zvoliť pri pobyte na slnku. Vzhľadom na fakt, že slnko je jedným z hlavných príčin starnutia pleti, môže byť táto informácia mimoriadne významná. 

 

Po diagnostike pleti vám profesionálna poradkyňa FAnn parfumérie poradí najlepšie možné prípravky pre ošetrenie aktuálneho stavu a potrieb vašej pleti z ponuky vašej obľúbenej značky. O zlepšení stavu vašej pleti sa môžete presvedčiť pri najbližšej návšteve diagnostického poradenstva.