Collistar Perfect body telový peeling 700 g, Tonning Talasso Scrub

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Bvlgari Omnia Crystalline

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Telo > Telové prípravky > Peelingy > Collistar Perfect body telový peeling 700 g, Tonning Talasso Scrub
 

Peelingy

Collistar Perfect body telový peeling 700 g, Tonning Talasso Scrub

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLPEB085
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 44,17 € bez DPH
53,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Telový thalasso peeling pre podporu pružnosti pokožky s regeneračnou exfoliačnou soľou, esenciálnymi olejmi a výťažkom borievok.

Najnovší produkt v rodine thalasso peelingov, Toning Talasso-Scrub, obsahuje regeneračné exfoliačné soli s esenciálnymi olejmi a extraktom borievok. Ak by sa thalassoterapia a aromaterapia mali spájať s jediným menom, bol by to práve Collistar. Tvorca prvého thalasso peelingu je stále nepokoreným lídrom v danej oblasti vďaka nenapodobiteľným zloženiam svojich produktov.

Nový thalasso peeling je obohatený o stopové prvky, esenciálne mastné kyseliny a vitamíny.

Extrakt borievok zo Sardínie v jeho najčistejšej podobe esenciálneho oleja obohacuje zmes morských solí rôznej veľkosti zrniek. Ďalším cenným doplnkom je tzv. soľný kvet, taktiež pochádzajúci zo Sardínie, s vysokým obsahom detoxikačných a regeneračných stopových prvkov. Zmes obsahuje aj super výživné rastlinné oleje: sezamový, hroznový a živicový, s vysokým podielom esenciálnych mastných kyselín, fytosterolov, vitamínov A a E pre vláčnu, pružnú a zamatovú pokožku. Jeho svieža stimulujúca vôňa kombinuje aromatické tóny borievok, šalvie, tymiánu a levandule s drevitým akordom cédru a cyprusu. Finálny dojem umocňuje intenzívna modrá farba, ktorá v okamihu evokuje nádhernú hladinu mora obklopujúceho Sardíniu. Pôžitok pre oči a zmysly.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Krása a štýl

Collistar Perfect Body 2017

TVARUJÚCE NÁPLASTI NA BRUŠKO A BOKY šoková terapia a SKRÁŠĽUJÚCI ZOŠTÍHĽUJÚCI TELOVÝ KRÉM, ktorý redukuje objem, obnovuje krivky a spevňuje.

Celý článok