Collistar Perfect body náplaste, Patch Treatment Reshaping Firminig Critical Areas shock treatment 48ks

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Telo > Telové prípravky > Proti celulitíde > Collistar Perfect body náplaste, Patch Treatment Reshaping Firminig Critical Areas shock treatment 48ks
 

Proti celulitíde

Collistar Perfect body náplaste, Patch Treatment Reshaping Firminig Critical Areas shock treatment 48ks
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %

Collistar Perfect body náplaste, Patch Treatment Reshaping Firminig Critical Areas shock treatment 48ks

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLPEB080
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 32,33 € bez DPH
38,80 € s DPH
Bežná cena: 48,50 €
:

Popis produktu

Popis

Tvarujúce a spevňujúce náplasti na problémové partie s efektom šokovej terapie.

Náplasti sú "naprogramované" tak, aby regulovali pôsobenie technológie, pričom sa skladajú z vonkajšej ochrannej vrstvy a vnútornej, z ktorej sa uvoľňujú aktívne zložky. Priľnavá strana je chránená vrstvou, ktorá sa pred použitím odlepí a umožní náplasti perfektne priľnúť k ošetrovanej partii tela. Materiál obsahuje zmes aktívnych zložiek, ktoré pôsobia na tkanivo pokožky: kofeín a karnitín s lipolytickým a drenážnym efektom, kolagén pre pružnosť a pevnosť, ako aj výťažok ginka pre tonizáciu, spevnenie a ochranu pokožky pred voľnými radikálmi. Zloženie obsahuje aj špeciálne látky, ktoré vyvolávajú striedavý hrejivo-chladivý efekt, čím stimulujú mikrocirkuláciu a podporujú drenážny efekt. Ich účinok zintenzívňuje technológia umožňujúca postupné uvoľňovanie aktívnych zložiek až do 8 hodín.

Použitie

Balenie obsahuje 48 náplastí v 2 rôznych veľkostiach určených na miesta, kde sa vytvárajú najväčšie tukové zásoby a sú najviac náchylné na ochabnutie: 32 dlhých náplastí si môžete aplikovať na stehná a vnútorné stehná 16 kratších náplastí na ramená, vnútorné ramená, zadok a boky. Aplikačné inštrukcie sú zobrazené zreteľne na vonkajšom balení. Môžete ich používať kedykoľvek počas dňa - jemný materiál náplastí je pod odevom neviditeľný - alebo počas spánku. Náplasti môžete nechať pôsobiť maximálne 8 hodín a pre riešenie problémových partií si ich vždy aplikujte na rovnaké miesta. Ošetrované oblasti sú po aplikácii pružnejšie a vyhladené. Pri pravidelnej aplikácii len počas 4 týždňov sa prejavy ochabnutia a tukových zásob redukujú a postava nadobúda krajšie krivky. Pri pravidelnom používaní počas celého roka udržujú tieto náplasti vašu postavu v príťažlivom vzhľade.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Krása a štýl

Collistar Perfect Body 2017

TVARUJÚCE NÁPLASTI NA BRUŠKO A BOKY šoková terapia a SKRÁŠĽUJÚCI ZOŠTÍHĽUJÚCI TELOVÝ KRÉM, ktorý redukuje objem, obnovuje krivky a spevňuje.

Celý článok