Collistar Perfect body náplaste, Patch Treatment Reshaping Firminig Critical Areas shock treatment 48ks

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Betty Barclay Bohemian Romance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Telo > Telové prípravky > Proti celulitíde > Collistar Perfect body náplaste, Patch Treatment Reshaping Firminig Critical Areas shock treatment 48ks
 

Proti celulitíde

Collistar Perfect body náplaste, Patch Treatment Reshaping Firminig Critical Areas shock treatment 48ks

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLPEB080
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 39,17 € bez DPH
47,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Tvarujúce a spevňujúce náplasti na problémové partie s efektom šokovej terapie.

Náplasti sú "naprogramované" tak, aby regulovali pôsobenie technológie, pričom sa skladajú z vonkajšej ochrannej vrstvy a vnútornej, z ktorej sa uvoľňujú aktívne zložky. Priľnavá strana je chránená vrstvou, ktorá sa pred použitím odlepí a umožní náplasti perfektne priľnúť k ošetrovanej partii tela. Materiál obsahuje zmes aktívnych zložiek, ktoré pôsobia na tkanivo pokožky: kofeín a karnitín s lipolytickým a drenážnym efektom, kolagén pre pružnosť a pevnosť, ako aj výťažok ginka pre tonizáciu, spevnenie a ochranu pokožky pred voľnými radikálmi. Zloženie obsahuje aj špeciálne látky, ktoré vyvolávajú striedavý hrejivo-chladivý efekt, čím stimulujú mikrocirkuláciu a podporujú drenážny efekt. Ich účinok zintenzívňuje technológia umožňujúca postupné uvoľňovanie aktívnych zložiek až do 8 hodín.

Použitie

Balenie obsahuje 48 náplastí v 2 rôznych veľkostiach určených na miesta, kde sa vytvárajú najväčšie tukové zásoby a sú najviac náchylné na ochabnutie: 32 dlhých náplastí si môžete aplikovať na stehná a vnútorné stehná 16 kratších náplastí na ramená, vnútorné ramená, zadok a boky. Aplikačné inštrukcie sú zobrazené zreteľne na vonkajšom balení. Môžete ich používať kedykoľvek počas dňa - jemný materiál náplastí je pod odevom neviditeľný - alebo počas spánku. Náplasti môžete nechať pôsobiť maximálne 8 hodín a pre riešenie problémových partií si ich vždy aplikujte na rovnaké miesta. Ošetrované oblasti sú po aplikácii pružnejšie a vyhladené. Pri pravidelnej aplikácii len počas 4 týždňov sa prejavy ochabnutia a tukových zásob redukujú a postava nadobúda krajšie krivky. Pri pravidelnom používaní počas celého roka udržujú tieto náplasti vašu postavu v príťažlivom vzhľade.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Krása a štýl

Collistar Perfect Body 2017

TVARUJÚCE NÁPLASTI NA BRUŠKO A BOKY šoková terapia a SKRÁŠĽUJÚCI ZOŠTÍHĽUJÚCI TELOVÝ KRÉM, ktorý redukuje objem, obnovuje krivky a spevňuje.

Celý článok