La Prairie White Caviar rituál

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > La Prairie White Caviar rituál
 

La Prairie White Caviar rituál

 

PREKVAPIVÝ OBJAV 

Po piatich rokoch výskumu značka La Prairie vyvinula dvojicu produktov, ktoré pri kombinovanej aplikácii poskytujú pleti výnimočné rozjasnenie.

Pri testovaní efektívnosti prípravkov White Caviar Illuminating Pearl Infusion a White Caviar Crème Extraordinaire sa vedcom La Prairie podaril pozoruhodný objav.

Ak sa dvojica produktov používa spolu – podľa odporúčaného protokolu – dosahujú sa dosiaľ nevídané výsledky v redukcii sivých, hnedých a červených škvŕn, pričom sa zmierňujú aj žlté podtóny pleti vyplývajúce z poškodenia kolagénu. Zároveň sa vyhladzuje povrch pleti a zvyšuje sa jej schopnosť odrážať svetlo.

Kombinácia pleťového séra White Caviar Illuminating Pearl Infusion s exkluzívnym rozjasňujúcim zložením a pleťového krému White Caviar Crème Extraordinaire proti šedej pleti, hnedým a červeným škvrnám, ako aj žltkastým tónom na pleti, ktoré bránia odrážaniu svetla. Vďaka spoločnému používaniu oboch produktov je pleť krásne rozjasnená a jednotná.

Oba produkty sú obohatené o extrakt zlatého kaviáru, ktorý pleť spevňuje a zlepšuje jej svetlo odrážajúcu schopnosť. Obsahujú tiež exkluzívny bunkový komplex La Prairie, ktorý využíva pokrokový biotechnologický výskum pre novú vitalitu a energiu buniek, v ktorých sa rodí krása. Oba produkty podporujú omladenie, prispievajú k spevneniu pleti a mladšiemu vzhľadu, zlepšujú schopnosť pleti odrážať svetlo.

Spoločne výrazne ovplyvňujú jas pleti – pleť je rozžiarená zvnútra.

 

RITUÁL WHITE CAVIAR
Na očné kontúry naneste sérum White Caviar Illuminating Eye Serum, ktoré obsahuje účinnú kombináciu aktívnych zložiek pre zmiernenie tmavých kruhov a vyhladenie vrások.

Na tvár, krk a dekolt si naneste pleťové sérum White Caviar Illuminating Pearl Infusion.

Očné okolie ďalej ošetrite krémom White Caviar Illuminating Eye Cream s ľahkou, no intenzívne hydratačnou konzistenciou, ktorá kontúry očí rozjasní a osvieži.

Rituál zakončite dávkou pleťového krému White Caviar Crème Extraordinaire, ktorú hladko naneste na tvár, krk a dekolt.

Pre optimálnu ochranu pred UV poškodením pleť ráno ošetrite ochranným závojom Cellular Swiss UV Protection Veil SPF 50.

 

FAnn parfumérie, 1. 4. 2019