La Prairie White Caviar sérum 30 ml, Illuminating Pearl Infusion

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > La Prairie White Caviar sérum 30 ml, Illuminating Pearl Infusion
 

Séra

La Prairie White Caviar sérum 30 ml, Illuminating Pearl Infusion

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRWCC020
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 430,00 € bez DPH
516,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Doprajte svojej pleti infúziu tekutého jasu.

Prinavráťte svojej pleti jas mladistvej zdravej pleti s rozjasňujúcou infúziou bieleho kaviáru White Caviar Illuminating Pearl Infusion.

Začervenané miesta a pigmentové škvrny, ktoré sa s časom rozvíjajú na pleti, ako aj nevýrazný šedý povrch spôsobený vonkajšími vplyvmi sú tými faktormi, ktoré bránia pleti vyžarovať jas zvnútra. Vedci v La Prairie vyvinuli nový patentovaný objav v oblasti rozjasnenia pleti: White Caviar Illuminating Pearl Infusion vyniká exkluzívnym rozjasňujúcim zložením. Zacielená proti trom chromatickým bariéram brániacim žiarivej pleti, infúzia White Caviar Illuminating Pearl Infusion rozjasňuje a vypína pleť s viditeľnými výsledkami už po pár týždňoch. Výnimočná perleťová infúzia obsahuje koncentrované zloženie s extraktom zlatého kaviáru a stabilnou, v oleji rozpustnou formou vitamínu C. V kombinácii s inovačnou zložkou DGA zloženie pôsobí proti všetkým trom typom porúch v tóne pleti.

White Caviar Illuminating Pearl Infusion zosvetľuje a spevňuje, prinavracia pleti mladistvú, žiarivú formu. Rozjasňuje tón pleti, redukuje tmavé škvrny a v dostatočnom predstihu predchádza tvorbe nových škvŕn. Obnovuje pevnosť a pružnosť pleti. Jedinečná forma perleťových kaviárových perličiek zostáva neporušená až do vyčerpania poslednej kvapky infúzie. White Caviar Illuminating Pearl Infusion je atraktívnym, ako aj efektívnym prípravkom.

Použitie

Používajte ráno a/alebo večer na čistú tonizovanú pleť. Končekmi prstov zľahka naneste a vyhlaďte na tvár s výnimkou očných kontúr. Počkajte, kým sa prípravok úplne vstrebe a aplikujte kaviárový krém La Prairie White Caviar Illuminating Moisturizing Cream.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie White Caviar Illuminating Pearl Infusion

Prinavráťte svojej pleti jas mladistvej zdravej pleti s rozjasňujúcou infúziou bieleho kaviáru White Caviar Illuminating Pearl Infusion.

Celý článok