La Prairie White Caviar očné sérum 15 ml, Illuminating Eye Serum

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Rochas Byzance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > La Prairie White Caviar očné sérum 15 ml, Illuminating Eye Serum
 

Séra

La Prairie White Caviar očné sérum 15 ml, Illuminating Eye Serum

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRWCC007
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 228,33 € bez DPH
274,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Zosvetľujúce kaviárové očné sérum

Pokrokové technológie a aktívne zložky pôsobia na spoločný problém: redukciu tmavých miest a kruhov v okolí očí spôsobených jednak nadbytočnou pigmentáciou, ale tiež nedostatočným prekrvením.

Zosvetľujúce sérum White Caviar Illuminating Eye Serum okamžite rozjasňuje očné kontúry, pričom vyhladzuje jemné linky a vrásky, zmierňuje opuchy, zlepšuje pružnosť, pevnosť a zvláčňuje povrch pleti. Rovnako skvelé je tiež dlhodobé pôsobenie séra: účinné antioxidanty pleť očných kontúr chránia a zachovávajú štruktúru jej tkanív.

Použitie

Pred použitím pretrepte. Aplikujte ráno a/alebo večer na čistú tonizovanú pleť očných kontúr, pričom zvláštnu pozornosť venujte tmavším miestam. Používajte v kombinácii s očným krémom Skin Caviar Luxe Eye Lift Cream alebo iným očným krémom La Prairie.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie White Caviar

Okúste skutočnú éru žiarivosti...

Celý článok