La Prairie White Caviar očný krém 20 ml, Illuminating Eye Cream

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Očné > La Prairie White Caviar očný krém 20 ml, Illuminating Eye Cream
 

Očné

La Prairie White Caviar očný krém 20 ml, Illuminating Eye Cream
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %
La Prairie White Caviar očný krém 20 ml, Illuminating Eye Cream
 

La Prairie White Caviar očný krém 20 ml, Illuminating Eye Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRWCC001
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 246,67 € bez DPH
296,00 € s DPH
Bežná cena: 370,00 €
:

Popis produktu

Popis

Zosvetľujúci kaviárový očný krém

Ľahký zosvetľujúci očný krém, ktorý spevňuje, hydratuje a chráni okolie očí, a zároveň minimalizuje tmavé kruhy, čím podporuje žiarivý, mladší vzhľad. Je určený pre zákazníčky náchylné na vznik tmavých kruhov bez ohľadu na vek a typ pleti.

Zosvetľuje / rozjasňuje - minimalizuje nejednotný tón pleti, redukuje tmavé kruhy, rozjasňuje okolie očí. Spevňuje / vypína - spevňuje, vypína a vyhladzuje pleť výťažkami zlatého kaviáru. Hydratuje / omladzuje - predchádza strate hydratácie, chráni pleť, vyhladzuje linky a vrásky. Pre dosiahnutie najlepších účinkov ho kombinujte so sérom White Caviar Illuminating Eye Serum.

Použitie

Používajte ráno a večer. Aplikujte popod oči a popod nadočnicový oblúk smerom k obočiu. Môže sa nanášať aj na vrásky medzi obočím a na oblasť od vonkajších kútikov očí k vlasovej línii.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie White Caviar

Okúste skutočnú éru žiarivosti...

Celý článok