La Prairie White Caviar krém 60 ml, Creme Extraordinaire

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Ostatné > La Prairie White Caviar krém 60 ml, Creme Extraordinaire
 

Ostatné

La Prairie White Caviar krém 60 ml, Creme Extraordinaire
zväčšiť obrázok
NovinkyAkcia
Ušetríte: 20 %
La Prairie White Caviar krém 60 ml, Creme Extraordinaire
La Prairie White Caviar krém 60 ml, Creme Extraordinaire
 

La Prairie White Caviar krém 60 ml, Creme Extraordinaire

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRWCC021
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 454,67 € bez DPH
545,60 € s DPH
Bežná cena: 682,00 €
:

Popis produktu

Popis

White Caviar Creme Extraordinaire je bohatý pleťový krém s vysokým podielom rozjasňujúceho séra pre boj proti pigmentovým rozdielom a tmavým škvrnám.

VÝNIMOČNÁ MOLEKULA SVETLA

Po rokoch výskumu, ktorý zahŕňal analýzu viac ako 50.000 aktívnych látok s cieľom objavenia najúčinnejšej rozjasňujúcej zložky, vedci La Prairie objavili molekulu Lumidose. Táto patentovaná molekula je najefektívnejšou látkou brániacou tvorbe melanínu. Tmavé škvrny sa strácajú, akoby ich vymazali intenzívne lúče svetla. Exkluzívna zložka prípravku White Caviar Creme Extraordinaire, Lumidose, poskytuje výnimočné výsledky v podobe redukcie tmavých škvŕn a iných pigmentových rozdielov už po dvoch týždňoch pôsobenia.

NEPOROVNATEĽNÉ ROZJASNENIE

White Caviar Creme Extraordinaire pôsobí viac než len rozjasňujúco a odomkýna silu svetla. Optimálna koncentrácia zložky Lumidose pomáha prípravku zasiahnuť priamo zdroj pigmentových rozdielov, čím prekonáva doterajšie kozmetické štandardy a prináša pleti nevídaný jas. Zloženie obohatené o vzácny zlatý kaviár, ktorý je exkluzívnou súčasťou kolekcie White Caviar, prináša pleti zároveň výnimočné spevňujúce účinky. Tiene sa z pleti strácajú, pleť pôsobí spevneným a bezchybným dojmom.

Dosiahnite novú úroveň rozjasnenia a jednotnej pleti - merateľné výsledky po dvoch, viditeľné po štyroch, výnimočné výsledky po 8 týždňoch používania prípravku.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie White Caviar Creme Extraordinaire

La Prairie predstavuje White Caviar Creme Extraordinaire, bohatý hydratačný krém, ktorý pleti prináša novú úroveň žiarivosti a jednotnosti.

Celý článok