La Prairie Swiss Suncare opaľovací prípravok 50 ml, UV Protection Veil SPF50

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Opaľovanie > Na opaľovanie > Krémy > La Prairie Swiss Suncare opaľovací prípravok 50 ml, UV Protection Veil SPF50
 

Krémy

La Prairie Swiss Suncare opaľovací prípravok 50 ml, UV Protection Veil SPF50

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRSWS010
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 153,33 € bez DPH
184,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

ÚŽASNE ĽAHKÝ. VÝNIMOČNE OCHRANNÝ.

Viac ako 80% viditeľných zmien na pleti označovaných za prejavy starnutia spôsobuje slnko. Jeho škodlivé lúče v kombinácii s ďalšími vonkajšími útokmi môžu spôsobiť pleti okamžitý stres, suchosť, spálenie, začervenanie a vyvolať predčasné starnutie. UV ochrana preto v súčasnosti predstavuje neodmysliteľnú súčasť každodennej starostlivosti o pleť.

Len vedci v La Prairie môžu stáť za zrodom výnimočnej, komplexnej ochrany pred UV lúčmi s luxusne ľahkou textúrou. Vysokú ochranu pred UVA a UVB lúčmi skombinovali s extraktom švajčiarskeho vznešeného plesnivca a vodou z ľadovca v ochrannom závoji Cellular Swiss UV Protection Veil SPF 50, ktorý poskytuje pleti silnú ochranu pred slnkom v spojení s intenzívnymi antioxidačnými vlastnosťami.

Zloženie prípravku je obohatené o vznešený švajčiarsky plesnivec, odolnú rastlinu, ktorá zvyšuje schopnosť pleti brániť sa pred slnečným žiarením a stresovými faktormi prostredia. Prídavok inteligentnej rastlinnej zložky na báze sladkého drievka s rozjasňujúcim efektom Smart Crystal White, ktorý je exkluzívnou zložkou La Prairie, robí z luxusného ochranného závoja účinný nástroj na spomalenie tvorby melanínu, rozjasnenie pleti, posilnenie jej vitality a zjednotenie tónu. Takto perfektne chránená a hydratovaná pleť je na pohľad žiarivejšia a zjednotená. Dostatočne ľahký, aby ho bolo možné aplikovať na ošetrujúci krém, Cellular Swiss UV Protection Veil SPF 50 sa stane najelegantnejšou UV ochranou a vaším najlepším spojencom v každodennom omladzovaní. Na pleť preniká s ľahkosťou šepotu, ale jeho ochrana je intenzívna a spoľahlivá. Neporovnateľná.

Použitie

Používajte denne po nanesení ošetrujúceho pleťového krému. Končekmi prstov naneste na tvár a krk. Pred aplikáciou make-upu počkajte, kým sa ochranný závoj úplne vstrebe. Pokiaľ svoju pleť vystavujete dlhodobému slnečnému pôsobeniu, prípravok počas dňa opätovne nanášajte.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie Cellular Swiss UV Protection Veil SPF 50

ÚŽASNE ĽAHKÝ. VÝNIMOČNE OCHRANNÝ.

Celý článok