Collistar Perfect body telový olej 150 ml, Firming Elasticizing Rich Oil

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Telo > Telové prípravky > Oleje > Collistar Perfect body telový olej 150 ml, Firming Elasticizing Rich Oil
 

Oleje

Collistar Perfect body telový olej 150 ml, Firming Elasticizing Rich Oil
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 30 %

Collistar Perfect body telový olej 150 ml, Firming Elasticizing Rich Oil

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLPEB041
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 21,88 € bez DPH
26,25 € s DPH
Bežná cena: 37,50 €
:

Popis produktu

Popis

Bohatý telový olej pre spevnenie a pružnosť pokožky s obsahom oleja zo sladkých mandlí.

Dvojitá efektívnosť a funkčnosť v jednom výnimočnom produkte. Spája spevňujúci efekt exkluzívneho komplexu Collagener®, ktorý stimuluje syntézu kolagénu, so 100% čistým a prírodným olejom zo sicílskych sladkých mandlí. Plný vitamínov, proteínov, morských solí a esenciálnych mastných kyselín prispieva k výbornej výživnej, hydratačnej a pružnosť zlepšujúcej schopnosti tohto cenného oleja. Je efektívny aj ako prevencia ochabnutia pokožky a vzniku strií. Z tohto dôvodu sa odporúča aj tehotným ženám a ženám s diétou. Podporuje obnovu tkaniva, pôsobí proti starnutiu pokožky a zrýchľuje jej vlastné nápravné procesy, ktoré vedú k redukcii prejavov strií. Bohatá a príjemná textúra perfektne preniká do pokožky a nezanecháva na nej mastné stopy. Textúra bola špeciálne vyvinutá tak, aby umožnila dvojité použitie: na suchú pokožku pre intenzívnu spevňujúcu a pružnosť zlepšujúcu masáž, alebo na vlhkú pokožku, ktorá sa následne opláchne, ako rýchle ošetrenie pre výživu, pružnosť, pocit spevnenej a hladkej pokožky. Výsledky: už po prvej aplikácii je pokožka pevnejšia a pružnejšia. Deň po dni sa jej štruktúra spevňuje, strácajú sa ochabnuté miesta, redukujú sa strie, telo v krátkom čase pôsobí spevneným a vyhladeným dojmom. Praktický sprej uľahčuje aplikáciu a premieňa ju na príjemný zážitok. Dermatologicky testované. Bez parabénov.

Použitie

Nastriekajte na pokožku tela a vmasírujte pre urýchlenie absorpcie. Ak ste tehotná alebo máte diétu, používajte produkt denne, pričom sa zamerajte na oblasť bruška, poprsia, zadku a stehien. Vhodný v každom ročnom období a ideálny pre veľmi suchú a vyčerpanú pokožku.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.