Collistar Perfect body prípravok na telo 75 ml, S.O.S. Critical Areas Firming Stick

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Betty Barclay Bohemian Romance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Telo > Telové prípravky > Ostatné > Collistar Perfect body prípravok na telo 75 ml, S.O.S. Critical Areas Firming Stick
 

Ostatné

Collistar Perfect body prípravok na telo 75 ml, S.O.S. Critical Areas Firming Stick

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLPEB040
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 29,08 € bez DPH
34,90 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

S.O.S. Spevňujúca tyčinka na kritické partie.

Praktická tyčinka s efektívnym pokrokovým zložením pre spevnenie ramien, bruška a zadku v jedinom kroku. Účinok umožňuje zmes troch vzácnych aktívnych zložiek - komplexu ActigymTM, kofeínu a extraktu prasličky, ktorá bojuje proti ochabnutiu tkaniva a ukladaniu tuku. Vláčna a hladká textúra sa rýchlo nanáša bez potreby masáže, pretože v okamihu preniká do pokožky. Deň po dni vyzerajú ošetrované partie pevnejšie, pružnejšie a krajšie tvarované. Dermatologicky testované. Bez parabénov.

Použitie

Používajte na čistú suchú pokožku problémových miest (ramená, bruško, zadok). Intenzívne ošetrenie: aplikujte dvakrát denne po dobu 15/20 dní. Prevencia a udržanie stavu: aplikujte raz denne. Jemné štípanie a začervenanie pokožky sú znakom účinnosti produktu. Po použití si umyte ruky. Vyhnite sa kontaktu s očami. Udržujte mimo dosahu detí.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.