Collistar Perfect body prípravok na telo 75 ml, S.O.S. Critical Areas Firming Stick

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Telo > Telové prípravky > Ostatné > Collistar Perfect body prípravok na telo 75 ml, S.O.S. Critical Areas Firming Stick
 

Ostatné

Collistar Perfect body prípravok na telo 75 ml, S.O.S. Critical Areas Firming Stick
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 30 %

Collistar Perfect body prípravok na telo 75 ml, S.O.S. Critical Areas Firming Stick

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLPEB040
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 20,36 € bez DPH
24,43 € s DPH
Bežná cena: 34,90 €
:

Popis produktu

Popis

S.O.S. Spevňujúca tyčinka na kritické partie.

Praktická tyčinka s efektívnym pokrokovým zložením pre spevnenie ramien, bruška a zadku v jedinom kroku. Účinok umožňuje zmes troch vzácnych aktívnych zložiek - komplexu ActigymTM, kofeínu a extraktu prasličky, ktorá bojuje proti ochabnutiu tkaniva a ukladaniu tuku. Vláčna a hladká textúra sa rýchlo nanáša bez potreby masáže, pretože v okamihu preniká do pokožky. Deň po dni vyzerajú ošetrované partie pevnejšie, pružnejšie a krajšie tvarované. Dermatologicky testované. Bez parabénov.

Použitie

Používajte na čistú suchú pokožku problémových miest (ramená, bruško, zadok). Intenzívne ošetrenie: aplikujte dvakrát denne po dobu 15/20 dní. Prevencia a udržanie stavu: aplikujte raz denne. Jemné štípanie a začervenanie pokožky sú znakom účinnosti produktu. Po použití si umyte ruky. Vyhnite sa kontaktu s očami. Udržujte mimo dosahu detí.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.