Juvena Specialists sérum 30 ml, Skin Nova SC Serum

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Betty Barclay Bohemian Romance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > Juvena Specialists sérum 30 ml, Skin Nova SC Serum
 

Séra

Juvena Specialists sérum 30 ml, Skin Nova SC Serum

0 (0 hlasov)
Kód produktu:JUVSPE031
Značka:Juvena
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 127,50 € bez DPH
153,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Vysokoúčinné obnovujúce sérum, ktoré vytvára sviežu, novú pleť. Jedinečná dvojitá technológia vo svojej najčistejšej a najúčinnejšej forme, ktorá výrazne zlepšuje kvalitu pleti.

ÚČINKY
S najúčinnejšou technológiou SKINNOVA SC TECHNOLOGY získate sviežu, novú pleť:
• aktivuje, udržiava a chráni schopnosť obnovy kmeňových buniek počas celého ich životného cyklu – tak, aby sa neustále vytvárala svieža, nová pleť;
• zintenzívňuje účinky ostatných ošetrujúcich prípravkov, je to ideálny doplnok starostlivosti o pleť;
• pleti poskytuje ideálne mikroprostredie, ktoré jej umožňuje optimálny rast buniek;
• výrazne zlepšuje štruktúru pleti;
• dodáva pleti mladší vzhľad, posilňuje jej funkcie a zlepšuje jej celkový stav;
• minimalizuje nerovnosti pleti a upokojuje podráždenia;
• podporuje obnovu buniek.

Pleť je hustejšia, jemnejšia a rovnomernejšia. Pôsobí sviežo, žiarivo. Je chránená pred negatívnymi vplyvmi. Má viditeľne lepšiu kvalitu.

Použitie

Používajte ráno a večer na čistú pleť pod váš bežný ošetrujúci prípravok. Niekoľko kvapiek rovnomerne vklepte do pleti tváre, krku a dekoltu.

O značke

Krása žien je vášňou značky JUVENA už vyše 50 rokov. Intenzívny výskum spoločnosti neustále prispieva k prevratným inováciám. Od roku 1954 je JUVENA považovaná za priekopníka v oblasti výskumu pleti a experta omladzujúcej kozmetiky. Jej názov pochádza z latinského "juvenalis" - mladistvosť - a označuje oboje - víziu aj prísľub značky.

Na svojej misii JUVENA dosiahla mnohé míľniky, ktoré zohrali úlohu pri vývoji modernej pleťovej starostlivosti. V roku 1950 JUVENA uviedla prvý výživný krém s ľahkou textúrou. V roku 1970 predstavila prvú líniu prípravkov s ochrannými slnečnými filtrami. V 90-tych rokoch nasledoval rad objavov aktívnych zložiek pre zlepšenie vzájomnej bunkovej komunikácie ako aj enzýmov s vysokoúčinnou protivráskovou schopnosťou. V roku 2002 JUVENA trhu predstavila prvý ošetrujúci prípravok s perlovo-proteínovým komplexom. V roku 2004 oslávila JUVENA 50. výročie svojho vzniku. V rovnakom čase predstavila svetu revolúciu - technológiu SkinNova Technology. Táto technológia má svoj pôvod v oblasti lekárskej intenzívnej starostlivosti, kde je úspešne využívaná pre schopnosť obnovenia pokožky.

V súčasnosti výskumníci JUVENA predstavujú ďalší zo svojich úspechov: peptid kmeňových buniek. Spojením technológie SkinNova Technology a výskumu kmeňových buniek pleti vznikla nová technológia - SkinNova SC Technology. Lekári a odborníci na pleť to nazývajú novou érou v starostlivosti o pleť, JUVENA to nazýva novou érou pre ženy...