Juvena Specialists krém 75 ml, Superior Miracle Cream

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Rochas Byzance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > 24 hodinové > Juvena Specialists krém 75 ml, Superior Miracle Cream
 

24 hodinové

Juvena Specialists krém 75 ml, Superior Miracle Cream
zväčšiť obrázok
Najpredávanejšie - Pleť

Juvena Specialists krém 75 ml, Superior Miracle Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:JUVSPE017
Značka:Juvena
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 75,00 € bez DPH
90,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Komplexná 24-hodinová starostlivosť pre hĺbkovú regeneráciu.

Pri príležitosti 60-tych narodenín značka Juvena of Switzerland s hrdosťou predstavuje prípravok Superior Miracle Cream, ktorý je stelesnením rokov výskumu. Superior Miracle Cream predstavuje novú úroveň omladzujúcej starostlivosti. Kombinácia technológie Skin Nova SC Technology s najnovšími vedeckými objavmi na poli anti-aging. Podporuje pevnosť, plnosť a štruktúru pleti, redukuje linky a vrásky, zabezpečí hĺbkovú hydratáciu. Zlepšuje medzibunkovú komunikáciu a podporuje obnovu pleti, poskytuje hĺbkovú regeneráciu, osviežuje unavenú pleť a zabezpečuje celkové omladenie.

O značke

Krása žien je vášňou značky JUVENA už vyše 50 rokov. Intenzívny výskum spoločnosti neustále prispieva k prevratným inováciám. Od roku 1954 je JUVENA považovaná za priekopníka v oblasti výskumu pleti a experta omladzujúcej kozmetiky. Jej názov pochádza z latinského "juvenalis" - mladistvosť - a označuje oboje - víziu aj prísľub značky.

Na svojej misii JUVENA dosiahla mnohé míľniky, ktoré zohrali úlohu pri vývoji modernej pleťovej starostlivosti. V roku 1950 JUVENA uviedla prvý výživný krém s ľahkou textúrou. V roku 1970 predstavila prvú líniu prípravkov s ochrannými slnečnými filtrami. V 90-tych rokoch nasledoval rad objavov aktívnych zložiek pre zlepšenie vzájomnej bunkovej komunikácie ako aj enzýmov s vysokoúčinnou protivráskovou schopnosťou. V roku 2002 JUVENA trhu predstavila prvý ošetrujúci prípravok s perlovo-proteínovým komplexom. V roku 2004 oslávila JUVENA 50. výročie svojho vzniku. V rovnakom čase predstavila svetu revolúciu - technológiu SkinNova Technology. Táto technológia má svoj pôvod v oblasti lekárskej intenzívnej starostlivosti, kde je úspešne využívaná pre schopnosť obnovenia pokožky.

V súčasnosti výskumníci JUVENA predstavujú ďalší zo svojich úspechov: peptid kmeňových buniek. Spojením technológie SkinNova Technology a výskumu kmeňových buniek pleti vznikla nová technológia - SkinNova SC Technology. Lekári a odborníci na pleť to nazývajú novou érou v starostlivosti o pleť, JUVENA to nazýva novou érou pre ženy...