Juvena Specialists starostlivosť o pleť 125 ml, Miracle Boost Essence

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > Juvena Specialists starostlivosť o pleť 125 ml, Miracle Boost Essence
 

Séra

Juvena Specialists starostlivosť o pleť 125 ml, Miracle Boost Essence
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %

Juvena Specialists starostlivosť o pleť 125 ml, Miracle Boost Essence

0 (0 hlasov)
Kód produktu:JUVSPE024
Značka:Juvena
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 70,67 € bez DPH
84,80 € s DPH
Bežná cena: 106,00 €
:

Popis produktu

Popis

Elixír krásy pre najnáročnejšiu pleť.

Výdatná hydratácia a povzbudenie všetkých funkcií pleti ako prvý krok k jej zjemneniu a spevneniu. Elixír, ktorý je výsledkom 60 rokov výskumu značky Juvena podporí mladý vzhľad a prinesie nový zážitok z dennej starostlivosti. Kombinácia technológie Skin Nova SC technology a pokrokového peptidu AGP (aquaglyceroporín) zlepšuje hydratáciu pleti zvnútra. Pleť dokáže lepšie prijímať aktívne zložky z následne aplikovaných produktov, je žiarivá a hladká. Používajte ráno a večer na čistú, tonizovanú pleť tváre, krku a dekoltu. Zľahka vmasírujte, sústreďte sa na miesta s mimickými vráskami. Následne pokračujte bežnou starostlivosťou.

O značke

Krása žien je vášňou značky JUVENA už vyše 50 rokov. Intenzívny výskum spoločnosti neustále prispieva k prevratným inováciám. Od roku 1954 je JUVENA považovaná za priekopníka v oblasti výskumu pleti a experta omladzujúcej kozmetiky. Jej názov pochádza z latinského "juvenalis" - mladistvosť - a označuje oboje - víziu aj prísľub značky.

Na svojej misii JUVENA dosiahla mnohé míľniky, ktoré zohrali úlohu pri vývoji modernej pleťovej starostlivosti. V roku 1950 JUVENA uviedla prvý výživný krém s ľahkou textúrou. V roku 1970 predstavila prvú líniu prípravkov s ochrannými slnečnými filtrami. V 90-tych rokoch nasledoval rad objavov aktívnych zložiek pre zlepšenie vzájomnej bunkovej komunikácie ako aj enzýmov s vysokoúčinnou protivráskovou schopnosťou. V roku 2002 JUVENA trhu predstavila prvý ošetrujúci prípravok s perlovo-proteínovým komplexom. V roku 2004 oslávila JUVENA 50. výročie svojho vzniku. V rovnakom čase predstavila svetu revolúciu - technológiu SkinNova Technology. Táto technológia má svoj pôvod v oblasti lekárskej intenzívnej starostlivosti, kde je úspešne využívaná pre schopnosť obnovenia pokožky.

V súčasnosti výskumníci JUVENA predstavujú ďalší zo svojich úspechov: peptid kmeňových buniek. Spojením technológie SkinNova Technology a výskumu kmeňových buniek pleti vznikla nová technológia - SkinNova SC Technology. Lekári a odborníci na pleť to nazývajú novou érou v starostlivosti o pleť, JUVENA to nazýva novou érou pre ženy...