Collistar Sun Linea opaľovací olej 200 ml, Supertanning Dry Oil SPF 6

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Bvlgari Omnia Crystalline

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Opaľovanie > Na opaľovanie > Oleje > Collistar Sun Linea opaľovací olej 200 ml, Supertanning Dry Oil SPF 6
 

Oleje

Collistar Sun Linea opaľovací olej 200 ml, Supertanning Dry Oil SPF 6

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLSUL021
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 26,67 € bez DPH
32,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Opaľovací hydratačný suchý olej na tvár a telo SPF 6.

Ideálny prípravok pre tých, ktorí túžia po rýchlom a výraznom opálení. Inovačný suchý olej podporuje rýchlejšie opálenie prostredníctvom spojenia komplexu Unipertan a olejov z mrkvy a vlašských orechov. Suchý olej je obohatený o vitamín E, hydratačné, výživné a spevňujúce zložky, vďaka ktorým predchádza starnutiu pokožky, zachováva ju vláčnu a hladkú aj po dlhšom opaľovaní. Rýchlo sa absorbuje, nezanecháva mastný film a je vodeodolný. Môže sa používať aj na ochranu tváre a dokáže tiež chrániť vlasy pred poškodzujúcim účinkom morskej soli a slnka.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.