Collistar Sun Linea samoopaľovací prípravok 50 ml, Magic Drops

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Betty Barclay Bohemian Romance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Opaľovanie > Samoopaľovanie > Ostatné > Collistar Sun Linea samoopaľovací prípravok 50 ml, Magic Drops
 

Ostatné

Collistar Sun Linea samoopaľovací prípravok 50 ml, Magic Drops

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLSUL018
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 29,17 € bez DPH
35,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Samoopaľovací koncentrát na pleť tváre s ultra rýchlym efektom.

Len pár kvapiek koncentrátu s inovačným zložením a menej ako hodina vám postačia k získaniu intenzívneho, žiarivého a jednotného opálenia vďaka inovačnej molekule DHA Rapid. Magická, hodvábna konzistencia má výnimočné hydratačné a omladzujúce vlastnosti.

Použitie

Naneste niekoľko kvapiek produktu na čistú a suchú tvár, krk a dekolt. Po použití umyť ruky. Len na vonkajšie použitie.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.