Collistar Sun Linea opaľovací prípravok 400 ml, Supertanning Water Moisturizing Anti-Salt With Aloe Milk

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Opaľovanie > Na opaľovanie > Spreje > Collistar Sun Linea opaľovací prípravok 400 ml, Supertanning Water Moisturizing Anti-Salt With Aloe Milk
 

Spreje

Collistar Sun Linea opaľovací prípravok 400 ml, Supertanning Water Moisturizing Anti-Salt With Aloe Milk

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLSUL017
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 22,08 € bez DPH
26,50 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Hydratačná voda na opaľovanie.

Prvá a stále najpopulárnejšia opaľovacia voda na trhu. Inovácia od Collistar, ktorá sa teší obľube na celom svete. Obsahuje vzácne výťažky z aloe vera, hamamelu, sorbitolu a mentolu. Je praktická, osviežujúca a mimoriadne znášanlivá. Má trojitý účinok: podporuje a urýchľuje opálenie; zaručuje optimálnu hydratáciu pokožky; redukuje vysušujúce účinky slnečných lúčov, vetra a morskej soli.

Je vhodná pre samostatné použitie alebo v kombinácii s ochranným krémom pre lepšie opálenie a vyššiu ochranu pokožky.

Použitie

Nastriekajte na tvár, telo a vlasy. Používajte podľa potreby, aj niekoľkokrát počas dňa. Používajte samostatne alebo po aplikácii ochranného krému/mlieka s SPF. Voda je vhodná aj pod UVA lampy.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.