Sisley Super Soin Solaire krém na opaľovanie 40 ml, Visage SPF 50

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Opaľovanie > Na opaľovanie > Krémy > Sisley Super Soin Solaire krém na opaľovanie 40 ml, Visage SPF 50
 

Krémy

Sisley Super Soin Solaire krém na opaľovanie 40 ml, Visage SPF 50

0 (0 hlasov)
Kód produktu:SISSSS004
Značka:Sisley
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nedostupné
Vaša cena: 120,42 € bez DPH
144,50 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Super Soin Solaire Facial Sun Care SPF 50+ je produkt slnečnej rady veľmi vysokého stupňa ochrany s aktivačnou zložkou proti starnutiu *, ktorý pomáha pokožke uchovať si obranyschopnosť proti slnečnému žiareniu a starnutiu spôsobenému žiarením. Dosahuje to kombináciou najmodernejších UVA-UVB filtrov a veľmi účinných aktívnych ochranných ingrediencií.

Pôsobenie proti voľným radikálom ** dosiahnuté kombináciou aktívnych zložiek (vitamín E acetát, výťažok z plesnivca alpského), ktoré pomáhajú chrániť pleť pred oxidatívnou záťažou, čo je hlavná príčina starnutia pleti pôsobením svetelného žiarenia.

Bunková ochrana: ochrana integrity buniek je zásadným predpokladom ich obnovy. Výťažok z plesnivca alpského svojím ochranným účinkom ** v spojení so solárnymi filtre pomáha chrániť bunky pred škodlivým pôsobením ultrafialových lúčov.

Cielené pôsobenie na funkciu pleti ako bariéry proti vonkajším vplyvom: výťažok z plesnivca alpského ** a Kaméliový olej pomáhajú posilniť funkciu pleti ako bariéry proti vonkajším vplyvom, umožňujú pleti udržať si optimálny stupeň hydratácie a zaisťujú vyššiu rezistenciu pleti voči škodlivému pôsobeniu životného prostredia.

Hydratačné a vyživujúce zložky: slnečné lúče môžu ničiť hydrolipidickú vrstvu pleti a spôsobovať tým dehydratáciu a suchosť. Bambucké maslo, Kaméliový olej a výťažok z manga pomáhajú obnoviť pružnosť a vlhkosť pleti.

Jemný a hebký nemastný krém, ktorý sa dobre vstrebáva a dodáva pleti matný vzhľad. Nespôsobuje vybielenie pleti, je vodeodolný a je nekomedogénny. Je prirodzene prevoňaný esenciálnymi olejmi šalvie a majoránky.

* Pomáha chrániť pleť proti prejavom starnutia spôsobeného svetelným žiarením, ako sú vrásky, pigmentové škvrny, dehydratácia a strata pevnosti

** testy in vitro

Použitie

Naneste Super Soin Solaire Facial Sun Care SPF 50+ v dostatočnom množstve pred pobytom na slnku. Znovu ho aplikujte každé dve hodiny.

Nevystavujte sa slnku nadmerne a vyhnite sa pobytu na slnku v hodinách, kedy je slnečné žiarenie najsilnejšie. Nevystavujte priamemu slnku dojčatá a malé deti.