Piz Buin Protect&Cool opaľovací prípravok 150 ml, Sun Mousse SPF 15

 
 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Opaľovanie > Na opaľovanie > Krémy > Piz Buin Protect&Cool opaľovací prípravok 150 ml, Sun Mousse SPF 15
 

Krémy

Piz Buin Protect&Cool opaľovací prípravok 150 ml, Sun Mousse SPF 15

0 (0 hlasov)
Kód produktu:PIBPCL002
Značka:Piz Buin
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 12,92 € bez DPH
15,50 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Okamžitý a príjemný chladivý pocit pre neskutočne sviežu pokožku aj počas najhorúcejších dní.

Táto osviežujúca pena na opaľovanie poskytuje okamžitý a príjemný ľadovo-chladivý pocit a je bez alkoholu, ktorý je známy svojou tendenciu pokožku vysušovať. Tento inovatívny a ľahko aplikovateľný hydratačný prostriedok sa okamžite absorbuje, nemastí pokožku, nelepí a nezanecháva biele stopy.

Použitie

Naneste v dostatočnom množstve a rovnomerne pred opaľovaním. Menšie množstvo výrazne znižuje úroveň ochrany. Opakovane nanášajte, najmä pri potení, po plávaní alebo utretí sa uterákom. Vyhnite sa poludňajšiemu slnku a dlhému pobytu na slnku, aj pri použití opaľovacích prípravkov.

O značke

Švajčiarska značka prípravkov pre ochranu pleti pred slnkom, PIZ BUIN, slávil v roku 2016 70. výročie svojho vzniku. Inšpiráciou pre jej vytvorenie bola zlá skúsenosť mladého študenta chémie Franza Grietera, ktorý počas svojho výstupu na Piz Buin, vrchol na švajčiarsko-rakúskej hranici, v roku 1938 utrpel vážne popáleniny slnkom. Svoje prvé výskumy zamerané na možnosti ochrany pleti pred slnkom uskutočnil v domácom laboratóriu a v roku 1946 predstavil prvý ochranný prípravok na svete. Od tých čias je značka popredným výrobcom ochranných prípravkov, ktoré využívajú široké spektrum filtrov, výživných a ošetrujúcich látok.

Značka PIZ BUIN® je právom hrdá na svoje objavy, inovácie a originálne postupy. Všetky prípravky sa opierajú o vedecké výskumy a vysokoúčinné technológie a sú dermatologicky testované. PIZ BUIN® je určená nadšencom "outdoorových" aktivít (turistiky, lyžovania… atď.), ale aj milovníkom oddychu na pláži, pri bazéne, či vodných športoch. PIZ BUIN® predstavuje záruku nevyhnutnej ochrany pred slnkom a zároveň spôsob k získaniu krásneho a zdravého opálenia.

Krása a štýl

Piz Buin Protect & Cool Refreshing Sun Mousse

Vaša spoľahlivá ochrana na celé leto.

Celý článok