Matis Reponse Soleil Line opaľovacie mlieko 150 ml, Sun Protection Milk SPF10

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

balíček cestovných balení La Prairie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Opaľovanie > Na opaľovanie > Mlieka > Matis Reponse Soleil Line opaľovacie mlieko 150 ml, Sun Protection Milk SPF10
 

Mlieka

Matis Reponse Soleil Line opaľovacie mlieko 150 ml, Sun Protection Milk SPF10

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRSL006
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 30,83 € bez DPH
37,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Telové mlieko na opaľovanie SPF 10.

Opaľovacie mlieko s nižšou ochranou faktora SPF 10 je ideálne na opaľovanie tmavšej alebo už opálenej pokožky, ktorá však rovnako potrebuje ochranu pred škodlivým vplyvom slnečných lúčov. Mlieko má ľahkú a nemastnú textúru. Pomáha chrániť pokožku pred UVA a UVB lúčmi. Napomáha k ochrane DNA buniek. Zlepšuje rýchlosť a intenzitu opálenia. Výsledkom používania je rovnomerné žiarivé opálenie a hydratovaná pokožka.

Použitie

Aplikujte predtým, ako vystavíte pokožku slnečným lúčom. Naneste na pokožku celého tela. Opätovne použite po plávaní alebo športovaní.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!

Krása a štýl

Matis Réponse Soleil Sun Protection Cream SPF 10

Slnko bude vašim najlepším spojencom.

Celý článok