Matis Reponse Soleil Line opaľovací prípravok 50 ml, Anti-Ageing for Face SPF 10

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

balíček cestovných balení La Prairie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Opaľovanie > Na opaľovanie > Krémy > Matis Reponse Soleil Line opaľovací prípravok 50 ml, Anti-Ageing for Face SPF 10
 

Krémy

Matis Reponse Soleil Line opaľovací prípravok 50 ml, Anti-Ageing for Face SPF 10

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRSL007
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 27,50 € bez DPH
33,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Protivráskový krém na tvár SPF 10

Predstavuje trojitú ochranu pleti pred starnutím v dôsledku slnečného žiarenia. Vláčna príjemná textúra obsahuje ochrannú zložku Antileukine 6®, ktorá chráni DNA buniek ako aj mikrokapsule Smart Vector UV, ktoré pod slnečným vplyvom do pleti postupne uvoľňujú vitamíny C a E. Pokrokový prípravok starostlivosti o pleť je určený na bežnú dennú aplikáciu. Chráni pleť pred škodlivým vplyvom slnka a zabezpečuje jej rovnomerné opálenie. Výsledkom je spoľahlivá ochrana pleti a nádherný opálený vzhľad.

Použitie

Aplikujte na čistú pleť tváre a krku pred pobytom na slnku. Opätovne použite po plávaní alebo športovaní.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!