Matis Reponse Soleil Line opaľovací prípravok 150 ml, Sun Protection Milk for Body SPF 30

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

balíček cestovných balení La Prairie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Opaľovanie > Na opaľovanie > Mlieka > Matis Reponse Soleil Line opaľovací prípravok 150 ml, Sun Protection Milk for Body SPF 30
 

Mlieka

Matis Reponse Soleil Line opaľovací prípravok 150 ml, Sun Protection Milk for Body SPF 30

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRSL014
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 30,83 € bez DPH
37,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Telové mlieko na opaľovanie SPF 30.

Extraúčinné ochranné zloženie, v ktorom sú účinky UVA a UVB filtrov posilnené aktívnou zložkou Antileukine 6®, ktorý chráni DNA buniek. Navyše obsahuje aktivátor opálenia pre rýchlejšie dosiahnutie rovnomerného zlatistého vzhľadu. Pomáha bojovať proti škodlivému pôsobeniu slnečného žiarenia, zabraňuje spáleniu pleti a jej predčasnému starnutiu. Krémová textúra garantuje rovnomerné opálenie. Výsledkom je dokonalá ochrana a dlhotrvajúci opálený vzhľad pleti.

Použitie

Aplikujte na čistú pokožku tela pred pobytom na slnku. Opätovne použite po plávaní alebo športovaní.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!