Matis Reponse Soleil Line opaľovací prípravok 150 ml, After sun soothing milk for face and body

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Opaľovanie > Po opaľovaní > Mlieka > Matis Reponse Soleil Line opaľovací prípravok 150 ml, After sun soothing milk for face and body
 

Mlieka

Matis Reponse Soleil Line opaľovací prípravok 150 ml, After sun soothing milk for face and body

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRSL008
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 27,50 € bez DPH
33,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Upokojujúce mlieko po opaľovaní na tvár a telo.

Prípravok s ľahkou textúrou pokrýva pleť a pokožku hodvábnou žiarivosťou, regeneruje a hydratuje. Je to dôležitý doplnkový krok pre zachovanie opáleného vzhľadu. Obsahuje mangový olej, ktorý pleť vyživuje, výťažok z lekna pre upokojenie a zložku pre zachovanie opálenia. Výsledkom je uvoľnená pleť a dlhotrvajúce opálenie.

Použitie

Aplikujte na pleť a pokožku tela, prípadne lokálne na niektoré partie dostatočnú vrstvu prípravku. Vhodné pre všetky typy pokožky, predlžuje opálenie.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!