La Prairie Skin Caviar omladzujúci krém 100 ml, Skin Caviar Luxe Cream Premier

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Ostatné > La Prairie Skin Caviar omladzujúci krém 100 ml, Skin Caviar Luxe Cream Premier
 

Ostatné

La Prairie Skin Caviar omladzujúci krém 100 ml, Skin Caviar Luxe Cream Premier

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRSCC053
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 697,50 € bez DPH
837,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Po rokoch výskumu, bezkonkurenčnej a neporovnateľnej expertízy značka La Prairie znovu objavuje fenomén kaviáru a premieňa Skin Caviar Luxe Cream na nový výtvor: obohatený o komplex Caviar Premier. Ikonický krém ponúka pleti jedinečný rozmer zmyslového pôžitku spojený s dosiaľ nedosiahnuteľným vypnutím a spevnením pleti.

Pokroková kaviárová veda La Prairie povyšuje kaviárový extrakt o kaviárovú mimetiku. Caviar Premier je tak výsledkom obdivuhodnej inovácie. Po prvý raz v histórii je tu komplex, ktorý čerpá celý potenciál kaviáru a posúva hranice kozmetickej efektívnosti.

Vylepšený o novú formu kaviáru poskytuje Skin Caviar Luxe Cream pleti bezkonkurenčné viditeľné výsledky. Obohatený o exkluzívny bunkový komplex La Prairie, ktorý sa opiera o pokrokový biotechnologický výskum s cieľom prinavrátiť nový život a energiu bunkám, v ktorých sa rodí krása, ponúka pleti fenomenálne zloženie pre legendárne vypnutie a spevnenie. Kaviárové výhody sú posilnené a znásobené. Pleť okúsi celkovú premenu. Prejavy starnutia sú zmiernené, redukujú sa ochabnuté miesta, linky a vrásky. Pleť je spevnená, vypnutá a pružnejšia.

Použitie

Aplikujte ráno a večer na čistú, tonizovanú pleť, ideálne po nanesení kaviárovej esencie Skin Caviar Essence-in-Lotion a pleťového séra Skin Caviar Liquid Lift. Ak sa vám večer zažiada o kúsok viac vláčneho pôžitku, ošetrite si pleť s nočnou maskou Skin Caviar Luxe Sleep Mask taktiež obohatenou o Caviar Premier. Pre zabezpečenie čistej textúry používajte pri aplikácii krémov vždy úzky aplikátor, s ktorým si na končeky prstov nanesiete malé množstvo produktu. Zľahka vyhlaďte na pleť tváre, krku a dekoltu.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie Skin Caviar Liquid Lift

Ešte intenzívnejší a okamžitý lifting...

Celý článok


 

Video