La Prairie Skin Caviar sérum 150 ml, Essence in lotion

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > La Prairie Skin Caviar sérum 150 ml, Essence in lotion
 

Séra

La Prairie Skin Caviar sérum 150 ml, Essence in lotion
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %
La Prairie Skin Caviar sérum 150 ml, Essence in lotion
 

La Prairie Skin Caviar sérum 150 ml, Essence in lotion

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRSCC043
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 171,33 € bez DPH
205,60 € s DPH
Bežná cena: 257,00 €
:

Popis produktu

Popis

Po prvý raz použili vedci La Prairie dokonalý proces parnej destilácie, aby zachytili kaviárové zložky vo forme čistej a priezračnej aktívnej esencie. Kým klasické toniká obsahujú ako základ vodu, Skin Caviar Essence-in-Lotion je esencia vyrobená exkluzívne z kaviárovej vody získanej parnou destiláciou perličiek kaviáru.

Jemná, a pritom neuveriteľne efektívna. Ošetrujúca esencia Skin Caviar Essence-in-Lotion odhaľuje novú podstatu krásy pleti. Vyvinutá ako prvý krok režimu starostlivosti pred aplikáciou séra. Zanecháva pleť jemnú, spevnenú a perfektne hydratovanú, preto ju skvele pripravuje na ďalšie ošetrenie a znásobuje jeho účinnosť. Vláčna ako hodváb a bohatá na kaviár, esencia Skin Caviar Essence-in-Lotion je chýbajúcim článkom pre dokonalú starostlivosť o pleť. Ľahunká textúra je bohatá na intenzívne zložky pre zaistenie nadčasovej krásy pleti.

Použitie

Používajte ráno a večer po čistení a tonizácii pred aplikáciou séra. Dlaňami si naneste na pleť 2-3 kvapky esencie. Zľahka vmasírujte. Pokračujte aplikáciou obľúbených ošetrujúcich prípravkov kolekcie Skin Caviar.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie Skin Caviar Essence-in-Lotion

Fenomén kaviáru, v srdci ikonickej kolekcie La Prairie dnes nadobúda novú, delikátnu a luxusnú podobu. Jemná, a pritom neuveriteľne efektívna. Ošetrujúca esencia Skin Caviar Essence-in-Lotion odhaľuje novú podstatu krásy pleti.

Celý článok


 

Video