La Prairie Skin Caviar očné sérum 15 ml, Essence Of Skin Caviar Eye Complex

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Očné > La Prairie Skin Caviar očné sérum 15 ml, Essence Of Skin Caviar Eye Complex
 

Očné

La Prairie Skin Caviar očné sérum 15 ml, Essence Of Skin Caviar Eye Complex
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %
La Prairie Skin Caviar očné sérum 15 ml, Essence Of Skin Caviar Eye Complex
 

La Prairie Skin Caviar očné sérum 15 ml, Essence Of Skin Caviar Eye Complex

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRSCC001
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 108,67 € bez DPH
130,40 € s DPH
Bežná cena: 163,00 €
:

Popis produktu

Popis

Komplexné denné ošetrenie pre posilnenie, tonizáciu a vyhladenie pleti očných kontúr. Redukuje linky, vrásky a opuchy. Pôsobí protizápalovo a nedráždi jemnú pleť v okolí očí. Vhodný pre všetky typy pleti.

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili špecialisti La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Táto patentovaná zložka, obsiahnutá jedine v prípravkoch La Prairie dodáva pleti všetky potrebné výživné látky a tak pomáha udržať jej zdravie, mladosť a vitalitu. Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia. La Prairie – spoločnosť, pre ktorú sú dokonalosť, luxus a vedecký prístup prvoradé.

Použitie

Ráno a večer po očistení a tonizácii naneste len jednu kvapku na celú oblasť v okolí očí. Pokračujte krémom na oči s bunkovým komplexom (Cellular Eye Contour Cream).

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.