La Prairie Cleansing čistiaca voda 150 ml, Crystal Micellar Water Eyes & Face

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Odličovanie a čistenie > Čistiace prípravky > La Prairie Cleansing čistiaca voda 150 ml, Crystal Micellar Water Eyes & Face
 

Čistiace prípravky

La Prairie Cleansing čistiaca voda 150 ml, Crystal Micellar Water Eyes & Face

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRCLE002
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 102,50 € bez DPH
123,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Jemná bezoplachová micelárna voda na pleť tváre a očných kontúr.

čistenie

• voda zo švajčiarskych ľadovcov tvorí základ produktu, čo prispieva k výnimočnej čistote zloženia

• efektívne odličuje make-up z tváre a očných kontúr

hydratácia / ochrana

• zmes hydratačných látok vrátane ľadovcovej vody obohatenej v lipozómoch, kyseliny hyalurónovej a pantenolu poskytuje pleti bohatú hydratáciu

• udržuje komfort pleti

prispôsobuje sa životnému štýlu

• čistenie a odlíčenie v jednom kroku

• perfektný produkt na čistenie v situáciách, keď nemáte prístup k vode

Exkluzívny bunkový komplex La Prairie využíva pokrokový biotechnologický výskum s cieľom dodať nový život a energiu bunkám pleti, v ktorých sa rodí krása. Pôsobí na základné bunky a najvýznamnejšie komponenty mimobunkovej štruktúry pre omladenie vzhľadu pleti.

Použitie

Naneste si trochu micelárnej vody na vatový tampón a jemne ním pritlačte na oblasť oka. Počkajte pár sekúnd, kým zloženie prípravku rozpustí make-up z očných kontúr a jemne prechádzajte tampónom od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu. S čistým tampónom zopakujte postup na druhom oku. Potom vyčistite zvyšok tváre – navlhčeným tampónom prechádzajte cez čelo, nos, líčka, sánky a krk. Čistite pokým vatový tampón nie je bez nečistôt.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.