La Prairie Cleansing balzam 100 ml, Supreme Balm Cleanser

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Odličovanie a čistenie > Čistiace prípravky > La Prairie Cleansing balzam 100 ml, Supreme Balm Cleanser
 

Čistiace prípravky

La Prairie Cleansing balzam 100 ml, Supreme Balm Cleanser

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRCLE001
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 120,83 € bez DPH
145,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Čistiaci, upokojujúci, transformačný balzam.

čistenie

• rozpúšťa make-up, vrátane vodeodolného

• odstraňuje nečistoty a usadeniny z povrchu pleti

hydratácia / upokojenie / ochrana

• hydratačné zložky zanechávajú na pleti pocit komfortu

• upokojujúce zložky pleť uvoľňujú počas odličovania

uvoľnenie / relaxácia

• prináša čistý pôžitok, navodzuje upokojenie a relaxáciu počas čistenia

Exkluzívny bunkový komplex La Prairie využíva pokrokový biotechnologický výskum s cieľom dodať nový život a energiu bunkám pleti, v ktorých sa rodí krása. Pôsobí na základné bunky a najvýznamnejšie komponenty mimobunkovej štruktúry pre omladenie vzhľadu pleti.

Použitie

Pomocou aplikátora si naneste dostatočné množstvo balzamu do dlane. Končekmi prstov nanášajte na suchú pleť a krúživými ťahmi vmasírujte. Postupujte od čela, pozdĺž nosa, cez líca až k sánke. Masírujte dovtedy, kým sa balzam premení na hodvábny olej. Tvár opláchnite vlažnou vodou, ktorá premení olej na mliečnu emulziu. Oplachujte pokým na pleti nezostanú žiadne zvyšky prípravku. Potom pleť utrite priloženou utierkou pre jemnú exfoliáciu.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.