Otestovali sme pre vás...

 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Tipy&Trendy > Otestovali sme pre vás...
 

Otestovali sme pre vás...

 

Sérum na podporu rastu rias & sérum na podporu rastu obočia z nedávno uvedenej značky M2 Beauté.

 

Sérum na riasy a tiež sérum na obočie testujem už druhý mesiac a môžem povedať, že oba fungujú. Prvé výsledky boli viditeľné približne po 2 týždňoch. Moje riasy boli preriedené a krátke po používaní umelých rias. Teraz ich mám oveľa hustejšie, pekne sa vytáčajú, sú pevnejšie a dlhšie. Pokiaľ sa jedná o sérum na rast obočia, obočie mám výrazne hustejšie a tmavšie, avšak na miestach, kde v minulosti rásť prestalo, sa mu ani s použitím tohto séra nechce veľmi rásť. Celkovo hodnotím oba produkty ako super!

Lenka z FAnn Bratislava, OC Hron

 

Osobne skúšam M2 Beauté sérum na rast rias, používam ho 2 týždne, ale už teraz mám pocit, že sú riasy dlhšie a pekne vytočené. S efektom som spokojná a som zvedavá, čo dokáže toto sérum po mesiaci používania.

Alexandra z FAnn Michalovce, Nám. Osloboditeľov

 

Po mesiaci testovania produktu Eyelash Activating Serum zaraďujem medzi plusy hlavne to, že riasy rastú rýchlejšie, efekt bolo vidieť už približne po 2-3 týždňoch. Aplikácia je jednoduchá, a pokiaľ sa používa pravidelne, efekt sa určite dostaví. Mínusom pre mňa spočiatku bolo, že ma sérum pri každej aplikácii mierne štípalo, oči však neopuchli ani nezačervenali. Neskôr so sa dočítala, že sérum môže vyvolávať štipkanie, preto som sa rozhodla pokračovať v jeho testovaní. Oplatilo sa vydržať, riasy mám krásne a dlhé, a pritom pôsobia veľmi prirodzene.

Barbara z FAnn Zvolen, SC Európa

 

Už niečo cez 2 týždne skúšam sérum na obočie M2 Beauté Eyebrow Renewing sérum a veľmi sa mi páči výsledok. Obočie mi začína dorastať tam, kde som už roky nič nemal, a pomaly sa mi zapĺňajú prázdne miesta.

Michaela z FAnn Košice, OC Optima

 

Vyskúšajte aj vy...

Sérum na obnovu obočia Eyebrow Renewing Serum € 135

Sérum na aktiváciu rastu rias Eyelash Activating Serum €126

 

 

FAnn parfumérie, s.r.o., 20.12.2019