M2 Beaute Eyebrow Renewing Serum sérum 5 ml, Prípravok na obočie

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > M2 Beaute Eyebrow Renewing Serum sérum 5 ml, Prípravok na obočie
 

Séra

M2 Beaute Eyebrow Renewing Serum sérum 5 ml, Prípravok na obočie

0 (0 hlasov)
Kód produktu:M2BERS001
Značka:M2 Beaute
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 112,50 € bez DPH
135,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

SÉRUM NA OBNOVU OBOČIA

Vysokoúčinné aktivačné sérum podporuje hustejšie, vyživené a odolné obočie. Vypĺňa medzierky medzi obočím a stará so o zdravý atraktívny vzhľad. Kombinácia vysokoúčinných aktívnych zložiek výrazne zlepšuje kvalitu a hustotu obočia, čím poskytuje ženám priestor upravovať si obočie podľa svojich predstáv. Podobne ako sérum na aktiváciu rias, aj EYEBROW RENEWING SERUM sa opiera o inovačný a vysoko efektívny komplex aktívnych a ošetrujúcich zložiek. Prírodný olej z koralových výhonkov Čierneho mora prispieva k výraznejšiemu, hustejšiemu a tmavšiemu obočiu už v priebehu šiestich až ôsmych týždňov používania.

Výživný efekt zaručuje kombinácia aktívnych zložiek: • biotín pre posilnenie obočia • kyselina hyalurónová pre zvlhčenie a pružnosť • zložka Prodew 300 pre absorpciu a zachovanie hydratácie • hydrolyzované glukozaminoglykány pre hydratáciu, pružnosť a posilnenie obočia. Dermatologicky testované.

Použitie

Sérum si aplikujte raz denne, ideálne večer, na čisté suché obočie, pričom sa zamerajte na miesta, kde potrebujete zlepšiť hustotu obočia. Špeciálny aplikátor vám umožní naniesť si sérum rýchlo a precízne.

O značke

M2 BEAUTÉ je luxusná kozmetická značka, ktorá sa špecializuje na zvýraznenie prirodzenej krásy prostredníctvom efektívnych produktov. Vedu spája so štýlom: vďaka inovačným aktívnym zložkám a prvotriednym technológiám sú všetky prípravky M2 BEAUTÉ perfektným doplnením každodennej starostlivosti o pleť a skrášľovanie. Viditeľne vyzdvihujú prirodzenú žiarivosť a stávajú sa tak modernou alternatívou konvenčných kozmetických produktov. Charakterizuje ich jednoduché použitie a vysoká efektívnosť. Každý z prípravkov M2 BEAUTÉ je výsledkom podrobných štúdií. Všetky prípravky sú testované na ich efektívnosť aj účinnosť a spĺňajú dermatologické kritériá.