M2 Beaute Eyelash Activating Serum sérum 5 ml, Prípravok na riasy

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > M2 Beaute Eyelash Activating Serum sérum 5 ml, Prípravok na riasy
 

Séra

M2 Beaute Eyelash Activating Serum sérum 5 ml, Prípravok na riasy

0 (0 hlasov)
Kód produktu:M2BEAS001
Značka:M2 Beaute
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 105,00 € bez DPH
126,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

SÉRUM NA AKTIVÁCIU RASTU RIAS

Vysokoúčinné aktivačné sérum podporuje hustejšie, dlhšie a odolnejšie riasy. Okrem toho dodáva riasam tmavšiu farbu a krásne ich vytáča. Vďaka účinnému zloženiu znásobuje objem rias, predlžuje rastovú fázu a odďaľuje vypadávanie. EYELASH ACTIVATING SERUM sa opiera o inovačný a vysoko-efektívny komplex aktívnych zložiek. V kombinácii s ošetrujúcimi látkami dokáže riasy predĺžiť, zhustiť a posilniť už v priebehu šiestich až ôsmych týždňov používania.

Výživný efekt zaručuje kombinácia aktívnych zložiek: • pantenol pre zvlhčenie a lesk rias • biotín pre ich posilnenie • kyselina hyalurónová pre zvlhčenie a pružnosť • hydrolyzované glukozaminoglykány pre hydratáciu, pružnosť a odolnosť rias. Dermatologicky testované.

Použitie

Sérum si aplikujte jednoducho ponad vrchnú líniu rias ako bežnú očnú linku. Používajte večer, na odlíčenú, čistú a suchú pleť. Na jednu aplikáciu postačí jeden ťah štetca. Pred použitím ošetrujúcich očných prípravkov počkajte, kým sa sérum celkom vstrebe.

O značke

M2 BEAUTÉ je luxusná kozmetická značka, ktorá sa špecializuje na zvýraznenie prirodzenej krásy prostredníctvom efektívnych produktov. Vedu spája so štýlom: vďaka inovačným aktívnym zložkám a prvotriednym technológiám sú všetky prípravky M2 BEAUTÉ perfektným doplnením každodennej starostlivosti o pleť a skrášľovanie. Viditeľne vyzdvihujú prirodzenú žiarivosť a stávajú sa tak modernou alternatívou konvenčných kozmetických produktov. Charakterizuje ich jednoduché použitie a vysoká efektívnosť. Každý z prípravkov M2 BEAUTÉ je výsledkom podrobných štúdií. Všetky prípravky sú testované na ich efektívnosť aj účinnosť a spĺňajú dermatologické kritériá.