Erbario Toscano Olive Complex mydlo 140 g

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

balíček cestovných balení La Prairie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Podľa značiek > Erbario Toscano > Telo > Olive Complex > Erbario Toscano Olive Complex mydlo 140 g
 

Olive Complex

Erbario Toscano Olive Complex mydlo 140 g

0 (0 hlasov)
Kód produktu:ERTOLC009
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 7,50 € bez DPH
9,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Toaletné mydlo s kúskami olivových listov.

Delikátne pokožku čistí, vďaka výživným zložkám olivového oleja ju zanecháva vláčnu a hydratovanú. Je obohatené o kúsky olivových listov. Všetky kozmetické prípravky z línie Olive Complex obsahujú organický, extra panenský olivový olej z Toskánska, ktorý vyniká intenzívnym výživným a regeneračným pôsobením. Prináša dokonalú úľavu suchej pleti, má jemný peelingový efekt, obnovuje pružnosť, pevnosť a vláčnosť. Pleťové prípravky z tejto línie tvorí exkluzívny komplex Olea-tech s obsahom 100 % aktívnych molekúl olivovníka pre: spevnenie, omladenie a rozjasnenie. Komplex Olea-tech obsahuje aj olivový olej obohatený o ozón, biomolekulárny extrakt oranickej šupky olív a aktívnu vodu z olivových listov. Výrobky neobsahujú parabény, farbivá, silikóny a minerálne oleje. Testované na nikel. Klinicky testované.

O značke

Príbeh značky Erbario Toscano siaha až do roku 1967, kedy ju vďaka svojmu kreatívnemu talentu a láske k prírode založil Talian Guido Bertozzi. Ako mladý chlapec trávil Guido čas jazdením na koni po údoliach Toskánska, kde spoznával najrozličnejšie krásy a esencie, aké divoká príroda ponúka. Vypestoval si vzťah k ich pestrosti, napĺňali ho radosťou a šťastím.

Guido Berozzi odvážne a odhodlane investoval svoje úspory a vydal sa na cestu experimentov. Študoval staré archívy a objavoval zloženia majstrov lekárnikov spolu s tradičnými lokálnymi metódami, študoval životy najväčších florentských „nosov“ a najvýznamnejších parfumérov.

Dovolenka na ostrove Elba v antickom remeselníckom laboratóriu rozšírila jeho vedomosti. V tomto prostredí rozvinul svoje výnimočné preciťovanie vôní do originálnych výtvorov a vyvinul unikátny vlastný svet spájajúci umenie a krásu. Značka Erbario Toscano sa zrodila.

Prípravky Erbario Toscano využívajú čisté prírodné výťažky a esenciálne oleje v koncentrovanej podobe.

Čím je Erbario Toscano taká výnimočná?

• spája talianske tradície a jednoduché, prírodné ingrediencie z Toskánska

• rodinný podnik, v ktorom sa stretávajú skúsenosti a kreativita, aby poskytli autentické, vysoko kvalitné produkty s vôňou Toskánska a priaznivými účinkami na pokožku

• každý produkt je ručne dokončený a vyzdobený prírodnými prvkami

• hlboký rešpekt k prírode: produkty nie sú testované na zvieratách a balené sú s ohľadom na prírodu

• „Made in Italy“ ako pečať kvality a krásy