Collistar Pure Actives telový sprej 200 ml, Two-Phase Sculpting Concentrate

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Podľa značiek > Collistar > Telo > Pure Actives > Collistar Pure Actives telový sprej 200 ml, Two-Phase Sculpting Concentrate
 

Pure Actives

Collistar Pure Actives telový sprej 200 ml, Two-Phase Sculpting Concentrate
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %

Collistar Pure Actives telový sprej 200 ml, Two-Phase Sculpting Concentrate

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLPUA019
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 29,33 € bez DPH
35,20 € s DPH
Bežná cena: 44,00 €
:

Popis produktu

Popis

Dvojfázový tvarujúci koncentrát na báze morských rias a peptidov s intenzívnym efektom.

Z výskumu Collistar prichádza novinka v oblasti dermo-kozmetického výskumu pre zoštíhlenie kriviek a lepšiu pružnosť pokožky.

Dve fázy, ktoré pri spojení vytvárajú unikátny koncentrát s výnimočnými výsledkami. Pre tento špeciálny produkt si značka Collistar zvolila tie najúčinnejšie čisté molekuly a rozdelila ich do dvoch fáz:

• 4 intenzívne morské riasy v olejovej fáze, ktoré vďaka vynikajúcej drenážnej a lipolytickej schopnosti dokážu tieto riasy eliminovať nadmerné tekutiny a bojovať proti uloženým tukom. Okrem toho zásobujú tkanivo zmesou stopových prvkov pre regeneráciu a revitalizáciu pokožky.

• Vybrané peptidy vo vodnej fáze, ktoré upravujú bunkový metabolizmus a redukujú akumulované lipidy v adipocytoch, čím podporujú pružnosť tkaniva, skrášľujú postavu a zmierňujú zaoblené miesta.

Expertná kombinácia týchto dvoch zmesí aktívnych zložiek pomáha v boji proti nedokonalostiam v dôsledku ukladania tuku a predchádza ochabnutiu pokožky.

Použitie

Skôr ako si prípravok nanesiete na želané miesta, zľahka ním pretrepte. Textúru môžete ľahko vmasírovať, dobre sa vstrebáva a tak sa môžete ihneď po aplikácii obliecť. Pokožka tela je po nanesení neuveriteľne hladká a vláčna. Je vhodná na pokožku tela.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Krása a štýl

Collistar Pure Actives Micro-Magnetic Masks

Collistar predstavuje dvojicu jednorazových mikromagnetických masiek: jednu hydratačnú a liftingovú, nasiaknutú kyselinou hyalurónovou, druhú s koncentrátom spevňujúceho a protivráskového kolagénu..

Celý článok