Collistar Lift HD starostlivosť o pleť 1 ks, Ultra Lifting Patches Cheeks Eyes Lips

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

balíček cestovných balení La Prairie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Masky > Collistar Lift HD starostlivosť o pleť 1 ks, Ultra Lifting Patches Cheeks Eyes Lips
 

Masky

Collistar Lift HD starostlivosť o pleť 1 ks, Ultra Lifting Patches Cheeks Eyes Lips

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLLHD001
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 8,25 € bez DPH
9,90 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Intenzívne liftingové náplasti na vypnutie líčok, okolia očí a pier.

Koncept náplastí, s ktorým značka Collistar vniesla revolúciu do sveta kozmetiky, sa teraz rozvíja so špeciálnymi náplasťami pre vypnutie líčok, kontúr očí a pier. Kombinácia cenných liftingových aktívnych zložiek a priekopníckeho hydrogélu vypína líčka, redukuje vrásky v oblasti očí a vyhladzuje linky v okolí pier už v priebehu 15 minút. Farba náplastí? Samozrejme červená. Tak ako dizajn celej línie.

Jednorazové náplasti

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Krása a štýl

Collistar Lift HD

Collistar predstavuje svoj najnovší kozmetický zázrak - výsledok pokrokového výskumu: Lift HD® je omladzujúca línia pre vypnutie, zvýraznenie a formovanie čŕt tváre.

Celý článok