Collistar Lift HD očný krém 15 ml, Ultra Lifting Cream Eyes and Lips Contour

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Baldessarini Black

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Očné > Collistar Lift HD očný krém 15 ml, Ultra Lifting Cream Eyes and Lips Contour
 

Očné

Collistar Lift HD očný krém 15 ml, Ultra Lifting Cream Eyes and Lips Contour

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLLHD002
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 32,50 € bez DPH
39,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Intenzívne liftingový krém na očné kontúry a pery.

Dávka omladenia pre tú najjemnejšiu a najviac zraniteľnú pleť. Spolu s hlavnými aktívnymi zložkami línie - Tens-Activ® a komplex Lift HD® - tento krém obsahuje tiež výťažok z kvetu pagaštanu konského, ktorý spevňuje oblasť očných kontúr a pier. Krém redukuje vrásky, dvíha očné viečka a zaručuje omladzujúci regeneračný efekt. Špeciálne multi-reflexné púdre zmierňujú opuchy, tmavé kruhy a mimické linky. Bohatá textúra má prirodzený upokojujúci účinok a pri aplikácii sa hladko rozplýva.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Krása a štýl

Collistar Lift HD

Collistar predstavuje svoj najnovší kozmetický zázrak - výsledok pokrokového výskumu: Lift HD® je omladzujúca línia pre vypnutie, zvýraznenie a formovanie čŕt tváre.

Celý článok