Collistar Lift HD očný krém 15 ml, Ultra Lifting Cream Eyes and Lips Contour

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Očné > Collistar Lift HD očný krém 15 ml, Ultra Lifting Cream Eyes and Lips Contour
 

Očné

Collistar Lift HD očný krém 15 ml, Ultra Lifting Cream Eyes and Lips Contour
zväčšiť obrázok
NovinkyAkcia
Ušetríte: 20 %
Collistar Lift HD očný krém 15 ml, Ultra Lifting Cream Eyes and Lips Contour
 

Collistar Lift HD očný krém 15 ml, Ultra Lifting Cream Eyes and Lips Contour

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLLHD002
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 27,27 € bez DPH
32,72 € s DPH
Bežná cena: 40,90 €
:

Popis produktu

Popis

Intenzívne liftingový krém na očné kontúry a pery.

Dávka omladenia pre tú najjemnejšiu a najviac zraniteľnú pleť. Spolu s hlavnými aktívnymi zložkami línie - Tens-Activ® a komplex Lift HD® - tento krém obsahuje tiež výťažok z kvetu pagaštanu konského, ktorý spevňuje oblasť očných kontúr a pier. Krém redukuje vrásky, dvíha očné viečka a zaručuje omladzujúci regeneračný efekt. Špeciálne multi-reflexné púdre zmierňujú opuchy, tmavé kruhy a mimické linky. Bohatá textúra má prirodzený upokojujúci účinok a pri aplikácii sa hladko rozplýva.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Krása a štýl

Collistar Lift HD

Collistar predstavuje svoj najnovší kozmetický zázrak - výsledok pokrokového výskumu: Lift HD® je omladzujúca línia pre vypnutie, zvýraznenie a formovanie čŕt tváre.

Celý článok