Bvlgari Le Gemme Imperiali Desiria parfumovaná voda 100 ml

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Vône > Dámske > Parfumované vody > Bvlgari Le Gemme Imperiali Desiria parfumovaná voda 100 ml
 

Parfumované vody

Bvlgari Le Gemme Imperiali Desiria parfumovaná voda 100 ml

0 (0 hlasov)
Kód produktu:BVLLGD001
Značka:Bvlgari
Rodina vôní:Kvetinové
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nedostupné
Vaša cena: 260,00 € bez DPH
312,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Cesta voňavou kráľovskou záhradou impéria T'ang.

Inšpirovaná fialovým nefritom: prepychové vyjadrenie milostnej romance a priazne, fialový nefrit je poctou štyroch krások z tajomnej Číny.

Desiria, latinské slovo označujúce "túžbu", znamená nekonečnú lásku a vášeň symbolizovanú fialovým nefritom - temperamentným a zmyselným ako luxusná kvetinová výzdoba imperiálnej čínskej záhrady.

Kvetinovo-orientálna parfumovaná voda zostavená z tónov čínskej záhrady je voňavým vyjadrením fialového nefritu, plná romantiky a snov splývajúcich so zvodnosťou magnólie. Ružové lupienky evokujú dotyk pastelových tónov voňavých lupienkov popadaných počas skorej rannej prechádzky v kráľovskej záhrade. Absolút tuberózy šíri svoj výrazný charakter zjemnený nehou a príťažlivosťou pižma.

Dušou tejto aromatickej vône je fialový nefrit, vzácny a nezvyčajný drahokam oslnivej krásy a romantickej zvodnosti. Delikátny fialový nefrit vraj vyvoláva nostalgiu a pripomína ľuďom minulosť. Podľa legendy reprezentuje fialový nefrit večnosť. Bol obľúbeným drahokamom Yang Guifei, jednej z mýtických štyroch krások starovekej Číny, ženy nekonečnej krásy, ktorá bola jemná ako lotos a vyvolávala neuveriteľnú túžbu. Vraví sa, že mala pleť bielu ako sneh a trávila roky kúpaním sa v bazéne vytesanom z nefritu.

Hlava: magnólia

Srdce: ružové lupienky

Základ: tubróza, pižmo

O značke

Pôvod značky Bvlgari je v malej dedinke v oblasti Epirus v Grécku, kde zakladateľ rodiny Sotirio vytváral vzácne rytiny zo striebra. V polovici 19-teho storočia Sotirio emigroval do Talianska a otvoril si svoj prvý obchod na Via Sistina v roku 1884. S pomocou svojich synov Constantina a Giorgia slávnostne otvoril svoj prvý obchod na Via dei Condotti v roku 1905, ktorý je dodnes vlajkovou loďou všetkých predajní Bvlgari.

V prvých desaťročiach 19. storočia prejavovali obaja bratia záujem o drahé kamene a šperky a postupne si osvojovali rodinné vedomosti. Obdobie po skončení druhej svetovej vojny bolo kľúčové pre vývoj spoločnosti: bolo to v rokoch, kedy sa rodina vymanila z tvrdej disciplíny dominantnej francúzskej školy a vytvorila svoj vlastný, jedinečný štýl inšpirovaný klasicizmom starovekého Ríma, talianskej renesancie a rímskej školy zlatorytcov 19. storočia.

V 70. rokoch spoločnosť Bvlgari oslavovala medzinárodnú expanziu otvorením svojich obchodov v New Yorku, Paríži, Ženeve a Monte Carlo. Neskôr nasledovali ďalšie významné centrá Európy: Londýn, Miláno, Mníchov ako aj ďaleký východ: Hong Kong, Singapúr, Tokio, Osaka.

Značka Bvlgari - to nie sú iba šperky, ale aj hodinky, okuliare, šatky či kabelky. Do sveta vôní vstúpila spoločnosť v r. 1992. Divízia pre vône bola založená vo Švajčiarsku, podobne ako aj pre hodinky. Na všetkých jej produktoch sa odráža mimoriadny zmysel pre detail. Takmer všetky vône sú inšpirované tradíciou čaju. Čaj sa stal symbolom luxusu bez vyzývavosti, evokujúc orientálnu atmosféru, vymykajúcu sa z dnešného rytmu života a znovuobjavujúci rituál blahodárneho osvieženia ducha.

Mnoho vecí sa v priebehu doby zmenilo a dnes má Bvlgari exkluzívne obchody v najväčších mestách po celom svete. Filozofia, ktorá stojí pri zrode každého výtvoru, zrodená zo štylistickej štúdie charakterizovanej inováciou tvarov a vzorov, podčiarkujúcej štýl a eleganciu dnešnej ženy však zostala nezmenená.

Krása a štýl

Bvlgari Le Gemme Imperiali

Bvlgari odhaľuje novú exkluzívnu kolekciu inšpirovanú mystickými krajinami na ceste drahokamov. V exotickom karavane putujúcom svetom Bvlgari objavuje veľkoleposť orientálnych vôní v kolekcii LE GEMME IMPERIALI.

Celý článok