Teaology Matcha Tea krém na tvár 50 ml, Matcha Tea Ultra-Firming Face Cream

 
 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > 24 hodinové > Teaology Matcha Tea krém na tvár 50 ml, Matcha Tea Ultra-Firming Face Cream
 

 
 

24 hodinové

Teaology Matcha Tea krém na tvár 50 ml, Matcha Tea Ultra-Firming Face Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:TEAMAT001
Značka:Teaology
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 49,17 € bez DPH
59,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Obnovuje hustotu štruktúry, zjednocuje, vypína pleť. Infúzia z čaju Matcha a komplex 9 aktívnych rastlinných výťažkov. Čaj Matcha je vysoko oceňovaný zelený čaj pochádzajúci z Japonska, ktorý je prirodzene bohatý na antioxidanty, minerály, vitamíny, kofeín a detoxikačný chlorofyl. Pravú infúziu z čaju Matcha sme po prvý raz skombinovali s komplexom 9 rastlinných výťažkov, ktoré sme si zvolili pre ich výnimočné, pružnosť zlepšujúce, spevňujúce a vyhladzujúce vlastnosti: CELLYNKAGE®, POLYSACHARIDY Z MIKRORIAS, KYSELINY OMEGA 3 A OMEGA 6, EXTRAKT ZELENÉHO ČAJU, MARULA OLEJ, EXTRAKTY MELÓNU, JABLKA A ŠOŠOVICE.

Zamatová textúra v okamihu preniká do pleti, zanecháva ju pevnejšiu a hladšiu. Zelená farba krému prekrýva vyrážky, kým svetlo rozptyľujúce čiastočky zjednocujú a rozjasňujú pleť.

Použitie

Používajte ráno a večer na čistú pleť tváre a krku. Jemne vmasírujte pre uľahčenie absorpcie a podporu krycieho a vyhladzujúceho účinku.