Teaology Green Tea maska 1 ks, Miracle Face and Neck Mask

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Masky > Teaology Green Tea maska 1 ks, Miracle Face and Neck Mask
 

Masky

Teaology Green Tea maska 1 ks, Miracle Face and Neck Mask

0 (0 hlasov)
Kód produktu:TEAGRT006
Značka:Teaology
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 5,00 € bez DPH
6,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Exfoliačná a čistiaca pleťová maska s infúziou zeleného čaju na tvár a krk

Tajomstvom tejto masky je výnimočne tenká látka, nasiaknutá pravým zeleným čajom, ktorá dokonale priľne k pleti tváre a krku a zotrvá neporušene počas celej aplikácie. Vďaka tomu bráni čistiacim aktívnym zložkám, aby z pleti vyprchali a zlepšuje ich prienik do vnútra pleti. Počas pôsobenia infúzia zeleného čaju - prirodzene bohatá na antioxidačné polyfenoly - posilňuje exfoliačný účinok detoxikačného komplexu zloženého z kyseliny mliečnej, citrónovej a jablčnej. Arginíny z červenej riasy napomáhajú k odstráneniu nečistôt a hydratácii pleti, zatiaľ čo výťažok ananásu minimalizuje vyrážky a sťahuje póry. Už po 10 minútach je pleť viditeľne žiarivejšia, hladká a hodvábna, akoby ste práve vykročili z kozmetického salónu.

Použitie

Masku si aplikujte na dokonale čistú pleť tváre a krku. Uvoľnite sa a nechajte ju pôsobiť 10 až 20 minút. Po odstránení masky vmasírujte do pleti zvyšky séra, ktoré zostali na povrchu pleti. Pre dokonalý skrášľujúci účinok používajte dvakrát týždenne a vždy, keď túžite podporiť žiarivosť svojej pleti.

Krása a štýl

TEAOLOGY - nová značka exkluzívne vo FAnn parfumériách

Čajová infúzia pre vašu pleť. TEAOLOGY – kozmetická značka vytvorená talianskym tímom profesionálov sa zrodila z vášne pre pleťovú starostlivosť, čaj a inovácie.

Celý článok