Krása a štýl

 
 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl
 

Gosh Blown Away Mascara

 

Maskara, ktorá poskytuje prirodzenému vzhľadu rias nový rozmer.

BLOWN AWAY MASCARA dodá vašim riasam predĺžený, objemnejší a tvarovaný vzhľad už po aplikácií pár ťahov maskary.


Celý článok...
 

Gosh Lumi Lips

 

Vytvorte si krásne žiarivé pery jediným ťahom aplikátora. Aktívna zložka tohto lesku prispieva k plnšiemu a krajšiemu tvaru pier. Olej z hnedej riasy podporuje výživný efekt a obnovuje objem pier. Pery sa tak krásne vyhladzujú, linky a drsný povrch pier sa eliminuje. 

Balenie lesku LUMI LIPS obsahuje zabudované zrkadielko, a tiež svetielko v uzávere. Svoj obľúbený lesk na pery si tak nanesiete bez problémov kedykoľvek a kdekoľvek.


Celý článok...
 

fenjal - kolekcie vôní miss fenjal

Zoznámte sa vôňami miss fenjal:

- štvorica pôvabných kvetinových toaletných vôd, ktoré sú ako stvorené pre vaše skrášlenie a vitalitu na každý deň! 

- štvorica dámskych vôní Sensual Edition vám odhalí svet zmyselnosti a vášne v rôznych podobách.


Celý článok...
 

Coach Platinum

 

 

Vizuál k novej vôni Coach Platinum bol nafotený na pozadí horizontu mesta New York City. Mesta, ktoré je začiatkom aj koncom každého skvelého amerického road tripu. Scéna evokuje sebavedomú a magnetickú energiu muža Coach.


Celý článok...
 

Bvlgari Man Wood Essence

 

Zachytávajúc energiu prírody pre mestského muža, tak aby bola v súlade s jeho prostredím, Bvlgari predstavuje novú pánsku vôňu Bvlgari Man Wood Essence.

Bvlgari Man Wood Essence spája intenzívne drevité tóny so žiarivými citrusovými akcentmi do vzrušujúceho doplnku kolekcie vôní Bvlgari Man.


Celý článok...
 

Blauer Un1t3d

 

UN1T3D je dvojičkový koncept vôní pre mužov a ženy, ktorý sa opiera o jednotnú estetiku a vyzdvihuje základné charakteristiky výrobkov Blauer: sofistikovaný až minimalistický dizajn, bohaté prvky a inovačné materiály, jedinečné výrobné techniky. Všetko to prezrádza, že sa jedná o Blauer a symbolicky obklopuje služobný znak, emblém historicky spätý s touto značkou a pripomínajúci erb americkej polície.


Celý článok...
 

Tous Happy Moments

 

„Myslite s optimizmom, cíťte sa šťastné a buďte šťastné“ s HAPPY MOMENTS, novou dámskou vôňou TOUS.


Život je plný krásnych zážitkov a často napĺňa naše chvíle silnými pocitmi. Recept na šťastný život existuje, stačí sa držať našej rady a tešiť sa z drobností.


Celý článok...
 

Gianfranco Ferré GIEFFEFFE

 

V roku 1996 Gianfranco Ferré uviedol prvú unisexovú vôňu, ktorá sa odkláňala od tradičných noriem a spôsobu myslenia.

Teraz, po vyše dvadsiatich rokoch, sa tvorca rozhodol znovu uviesť Gieffeffe ako poctu pôvodnej vôni, s cieľom očariť verných zákazníkov jednou z najikonickejších vôní značky.


Celý článok...
 

Juvena Rejuven Men Deodorant 24h Effect

 

REJUVEN® MEN je kozmetická línia pre NEHO - inovačná, efektívna a výnimočne účinná. Produkty, ktoré perfektne vyhovujú každodenným potrebám pokožky mužov: zásobujú ju kvalitnou trvácnou hydratáciou, revitalizujú ju, prispievajú k  mladšiemu, dynamickému a sviežemu vzhľadu.  

Teraz sa k ostatným produktom pridal aj nový účinný dezodorant bez hliníkových solí, pre sviežosť a revitalizáciu pokožky tela po celých 24 hodín.


Celý článok...
 

fenjal - klasika v telovej starostlivosti - novinky

 

Vyše 50 rokov sa fenjal pri vývoji svojich produktov zameriava na to podstatné – ošetrujúce oleje a zmyselné dámske vône. Hlavné portfólio značky v súčasnosti tvoria krémové olejové kúpele, penové olejové kúpele, sprchové krémy, telové mlieka, dezodoranty a vône pre všetky typy pleti. Dizajn, tvar aj farba balení, ako aj vône prípravkov podčiarkujú prirodzenú ženskosť. Od roku 1962 sa fenjal snaží v maximálnej miere vyhovieť špeciálnym požiadavkám žien a ich pokožky.


Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 . . . 126 127 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazených 41 - 50 z 1270