Krása a štýl

 
 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl
 

Juvena Lip Filler & Booster

 

Prirodzene krajší objem, redukcia vertikálnych vrások a pocit hladkých pružných pier – Juvena vyvinula nový vysokoúčinný omladzujúci prípravok Lip Filler & Booster. Pre plné, zamatovo vláčne, vyživené pery a žiarivý mladistvý úsmev – deň po dni.


Celý článok...
 

Halloween Magic

 

Kúzla nás zjednocujú.
Zahaľujú nás a prenikajú do
hĺbky nášho bytia.
Umožňujú nám snívať, aj keď
sme už prebudení.


Celý článok...
 

Esprit Life by Esprit

 

Obohaťte svoj život o pestrosť a zdieľajte ju so svetom. Užívajte si život každý deň naplno a tešte sa z toho, čo je pre vás jedinečné.

Nová dvojica vôní life by Esprit stelesňuje unikátny životný štýl a vyzdvihuje pôvab nečakaných a pestrých okamihov života. Vône sa opierajú o klasické tony, ktoré pretvárajú novým, moderným spôsobom.


Celý článok...
 

Trussardi Sound of Donna

 

Sound of Donna je nová dámska vôňa od Trussardi Parfums venovaná generácii X a tisícročia: mladým aktívnym ženám, ktoré milujú svoju prácu aj voľnočasové aktivity. Milujú hudbu, život so všetkými príležitosťami, ktoré ponúka a mužov, čo ich vedia rozosmiať.


Celý článok...
 

Bronx Colors Magnetic Urban Brushes

 

Populárne štetce Bronx Colors s magnetickým okrajom, ktorý umožňuje ich prichytenie na kovovú podložku, teraz prichádzajú v prevedení v individuálnych baleniach. 16 typov štetcov vám poskytne pravý komfort pri líčení. Štetce využívajú vysoko kvalitné syntetické vlákna a drevenú rúčku s hliníkovým nástavcom a magnetickým zakončením. Magnety uľahčujú nielen manipuláciu pri líčení, ale aj schnutie štetcov po ich čistení.


Celý článok...
 

Declaré Superfood Masks

SUPERFOOD MASKS – ŠTVORICA PLEŤOVÝCH MASIEK NA BÁZE SUPERPOTRAVÍN 

Či už túžite po exfoliácii, detoxikácii, rozmaznávaní, alebo dodatočnej hydratácii, nové SUPERFOOD masky od Declaré splnia individuálne potreby vašej pleti a poskytnú im aktívne prírodné látky s rýchlym nástupom účinkov a garanciou viditeľného efektu. Intenzívne ošetrujúce masky sa môžu kombinovať ľubovoľne každý deň. Znamená to, že môžete na potreby citlivej pleti reagovať vždy cielene a dokážete jej poskytnúť presne to, čo v danom okamihu potrebuje.

.


Celý článok...
 

Collistar Pure Actives Micro-Magnetic Masks

 

Collistar predstavuje dvojicu jednorazových mikromagnetických masiek: jednu hydratačnú a liftingovú, nasiaknutú kyselinou hyalurónovou, druhú s koncentrátom spevňujúceho a protivráskového kolagénu..


Celý článok...
 

Aigner Cara Mia Solo Tu

 

Krása zamilovania sa a čistej romantiky prichádza s novou dámskou vôňou Cara Mia Solo Tu.

Svojím optimistickým charakterom vôňa evokuje obraz rozkvitajúcich púčikov vydávajúcich omamnú vôňu, ktorej sa ťažko odoláva.

Kvetinové tóny šíriace sa v povetrí odkrývajú hĺbku vášnivej romance a ponechávajú priestor úprimným pocitom.


Celý článok...
 

Emanuel Ungaro L´Homme

 

Muž Emanuel Ungaro je mladým, dynamickým svetobežníkom, ktorý si váži svoju slobodu a nasleduje vlastné inštinkty. Silný a vnímavý, je stelesnením večného dualizmu: rád určuje pravidlá hry, ale rád ich aj obchádza a ponecháva priestor svojim divokým stránkam. 

Ungaro L’Homme je jeho vôňou. Je originálnym voňavým stvárnením nestarnúcej osobnosti, v ktorej sa sýtosť a sofistikovanosť spája s inovačnými prvkami elegancie a zmyselnosti charakteristickými pre súčasných mestských mužov.


Celý článok...
 

Starck Paris Peau de Nuit Infinie & Peau de Lumiére Magique

 

Kolekciu výnimočných vôní Starck Paris Peau túto jeseň dopĺňajú dve nové vône.
Parfumované vody PEAU DE NUIT INFINIE a PEAU DE LUMIÈRE MAGIQUE sú ďalšími prekvapivými odrazmi vnútornej predstavivosti slávneho tvorcu. Vôňa rozpráva príbeh, výnimočný príbeh, ktorý nás unáša do iného sveta: do sveta medzi modrými snami a bielymi zábleskami, medzi nekonečno a kúzla.


Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 . . . 126 127 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazených 31 - 40 z 1270