Sisley Sisleya l´Integral krém 50 ml, Anti-Age Extra Rich

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > 24 hodinové > Sisley Sisleya l´Integral krém 50 ml, Anti-Age Extra Rich
 

24 hodinové

Sisley Sisleya l´Integral krém 50 ml, Anti-Age Extra Rich

0 (0 hlasov)
Kód produktu:SISIIN002
Značka:Sisley
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 329,17 € bez DPH
395,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Hlavný faktor starnutia súvisí s osobným životným štýlom. Každodenný stres, zložité životné situácie a rozličné extrémy ovplyvňujú biologický životný cyklus buniek. Tento aspekt správania, tretí aspekt starnutia, ovplyvňuje tvár dokonca viac ako genetické starnutie alebo životné prostredie. Sisleya L'Integral Anti-Âge bojuje proti viditeľným známkam troch aspektov starnutia a poskytuje naozaj kompletné riešenie proti starnutiu pleti.

Obsahuje stimulujúce aktívne zložky (fytostimulin, výťažok z kramerie a alchemilky), regeneračné a obnovujúca aktívne zložky (kyselinu ursolovú, vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny, výťažok zo sójových peptidov, výťažok z listov bielej vŕby), výťažok z lindery pre bunkový rytmus, výťažok z albízie ružovej pre bunkovú energiu a komplex kvasnicového a sójového proteínu pre dlhovekosť buniek.
Výsledný efekt sa výrazne prejavuje na vráskach, pevnosti, jasu pleti, plnosti a hydratáciu. Pleť si zachováva mladistvý vzhľad a krásu.

Prípravok Sisleya L'Integral predstavuje mimoriadne bohatú receptúru, ktorej krémová textúra je obohatená o intenzívne aktívnej ingrediencie a upokojuje suchú a veľmi suchú pleť.

Použitie

Ráno a večer nanášajte prípravok Sisleya L'Integral Anti-Âge na pokožku tváre a krku.